Ceny mieszkań: Mango, Lesznowola
25 transakcji na tej ulicy w Rejestrze Cen Nieruchomości (akty notarialne z 2026 r.). Mediana ze wszystkich lat: 8322 zł/m², z ostatnich 12 miesięcy: 8322 zł/m² (25 transakcji).
- UlicaMango8322 zł/m² · 25 transakcji
- Gminagmina Lesznowola10 913 zł/m² · 1457 transakcji
Budynek i ulica: mediana ze wszystkich lat w rejestrze. Miejscowość: ostatnie 12 miesięcy (do 09.2026). Dzielnica ulicy: ta, w której leży najwięcej jej transakcji.
Wszystkie liczby na stronie: transakcje ze wszystkich lat w rejestrze; filtr .
Ceny na ulicy rok po roku
| Rok | Mediana zł/m² | Cena r/r | Połowa transakcji | Transakcje | Transakcje r/r |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (do 09.2026) | 8322 | - | 5442 – 9349 | 25 | - |
Mediana roczna liczona przy co najmniej 3 transakcjach. Ceny nominalne. R/r: zmiana wobec poprzedniego roku; w bieżącym, niepełnym roku liczbę transakcji porównujemy z tymi samymi miesiącami rok wcześniej.
Budynki na ulicy Mango
| Adres | Mediana zł/m² | Transakcje | Ostatnia |
|---|---|---|---|
| Mango 3 | 5312 | 2 | 2026-07 |
| Mango 5 | 5312 | 2 | 2026-07 |
| Mango 7 | 5442 | 3 | 2026-09 |
| Mango 9 | 5456 | 1 | 2026-07 |
| Mango 13 | 5300 | 2 | 2026-07 |
| Mango 17 | 9438 | 1 | 2026-07 |
| Mango 21 | 8651 | 1 | 2026-07 |
| Mango 23 | 8757 | 2 | 2026-07 |
| Mango 25 | 8525 | 2 | 2026-07 |
| Mango 27 | 8468 | 1 | 2026-07 |
| Mango 29 | 8645 | 2 | 2026-07 |
| Mango 31 | 9138 | 2 | 2026-08 |
| Mango 33 | 9642 | 1 | 2026-07 |
| Mango 35 | 9349 | 1 | 2026-07 |
| Mango 37 | 8783 | 2 | 2026-07 |
Wszystkie transakcje na ulicy Mango
Brak transakcji w wybranym okresie albo filtrze. Zmień okres, metraż albo rynek na górze strony.
| Data aktu | Nr | m² | Pokoje | Piętro | Rynek | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-09-16 | 7 | 55,13 | 3 | 1 | pierwotny | 590 000 zł | 10 702 |
| 2026-08-10 | 31 | 55,03 | 3 | 1 | pierwotny | 539 000 zł | 9795 |
| 2026-07-29 | 3 | 55,1 | - | 1 | pierwotny | 300 000 zł | 5445 |
| 2026-07-29 | 17 | 54,99 | 3 | 1 | pierwotny | 519 000 zł | 9438 |
| 2026-07-29 | 5 | 55,24 | 3 | 1 | pierwotny | 300 000 zł | 5431 |
| 2026-07-29 | 7 | 55,13 | 3 | 1 | pierwotny | 300 000 zł | 5442 |
| 2026-07-29 | 3 | 57,92 | - | 1 | pierwotny | 300 000 zł | 5180 |
| 2026-07-29 | 13 | 55,26 | 3 | 1 | pierwotny | 300 000 zł | 5429 |
| 2026-07-29 | 25 | 57,68 | 3 | 1 | pierwotny | 480 000 zł | 8322 |
| 2026-07-29 | 9 | 54,99 | 3 | 1 | pierwotny | 300 000 zł | 5456 |
| 2026-07-29 | 35 | 54,98 | 3 | 1 | pierwotny | 514 000 zł | 9349 |
| 2026-07-29 | 13 | 58,02 | 3 | 1 | pierwotny | 300 000 zł | 5171 |
| 2026-07-29 | 5 | 57,76 | 3 | 1 | pierwotny | 300 000 zł | 5194 |
| 2026-07-29 | 7 | 57,73 | 3 | 1 | pierwotny | 300 000 zł | 5197 |
| 2026-07-28 | 23 | 54,97 | 3 | 1 | pierwotny | 515 000 zł | 9369 |
| 2026-07-28 | 31 | 57,66 | 3 | 1 | pierwotny | 489 000 zł | 8481 |
| 2026-07-28 | 27 | 57,75 | 3 | 1 | pierwotny | 489 000 zł | 8468 |
| 2026-07-28 | 29 | 54,98 | 3 | 1 | pierwotny | 504 000 zł | 9167 |
| 2026-07-28 | 29 | 57,73 | 3 | 1 | pierwotny | 469 000 zł | 8124 |
| 2026-07-28 | 33 | 54,97 | 3 | 1 | pierwotny | 530 000 zł | 9642 |
| 2026-07-27 | 37 | 57,68 | 3 | 1 | pierwotny | 474 000 zł | 8218 |
| 2026-07-27 | 37 | 54,98 | 3 | 1 | pierwotny | 514 000 zł | 9349 |
| 2026-07-27 | 21 | 57,68 | 3 | 1 | pierwotny | 499 000 zł | 8651 |
| 2026-07-24 | 25 | 54,99 | 3 | 1 | wtórny | 480 000 zł | 8729 |
| 2026-07-23 | 23 | 57,7 | 3 | 1 | pierwotny | 470 000 zł | 8146 |
Uwagi do tych danych albo sprzeciw (art. 21 RODO) (jak przetwarzamy te dane).
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości prowadzony przez starostów i prezydentów miast, udostępniony przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii (usługa WFS RCN), a dla Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia i Bydgoszczy także usługi i pliki danych tych miast. Opracowano na podstawie materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (art. 40c ust. 3 Prawa geodezyjnego i kartograficznego). Usunęliśmy numery aktów notarialnych, dane notariuszy, strony transakcji i numery lokali; organy prowadzące rejestr nie odpowiadają za to opracowanie. Lokale mieszkalne, cały udział, 15–250 m², 1 000–60 000 zł/m². Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Czego tu nie ma: rejestr obejmuje tylko akty przeniesienia odrębnej własności lokalu. Nie ma w nim sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu (częstej w blokach spółdzielczych), cesji umów deweloperskich zawartych przed wyodrębnieniem lokalu ani aktów, których starostwo lub miasto jeszcze nie wpisało.
Pytania
Ile kosztuje mieszkanie na ulicy Mango (Lesznowola)?
Mediana ceny za m² ze wszystkich transakcji (z 2026 r.) to 8322 zł, a typowe mieszkanie kosztowało 480 000 zł. W ostatnich 12 miesiącach mediana wyniosła 8322 zł/m² (25 transakcji).
Ile kosztuje kawalerka albo mieszkanie 2-pokojowe na ulicy Mango (Lesznowola)?
Mediany cen według liczby pokoi (wszystkie lata): mieszkanie 3-pokojowe: 480 000 zł (23 transakcje).
W którym budynku przy ulicy Mango sprzedano najwięcej mieszkań?
Najwięcej transakcji ma budynek Mango 7: 3 transakcje, mediana 5442 zł/m².
Ile mieszkań sprzedano na ulicy Mango (Lesznowola) w ostatnim roku?
25 transakcji w ostatnich 12 miesiącach; łącznie w rejestrze 25 transakcji z 2026 r.. Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Skąd są te ceny?
Z aktów notarialnych zapisanych w Rejestrze Cen Nieruchomości (starostowie i prezydenci miast, usługi GUGiK). To ceny zapłacone, a nie ofertowe. Nie publikujemy numerów lokali ani danych stron transakcji.