Ceny mieszkań: Powstańców W-Wy, Lubartów
20 transakcji na tej ulicy w Rejestrze Cen Nieruchomości (akty notarialne z lat 2024–2026). Mediana ze wszystkich lat: 7120 zł/m², z ostatnich 12 miesięcy: 7120 zł/m² (6 transakcji).
- UlicaPowstańców W-Wy7120 zł/m² · 20 transakcji
- MiejscowośćLubartów7546 zł/m² · 102 transakcje
Budynek i ulica: mediana ze wszystkich lat w rejestrze. Miejscowość: ostatnie 12 miesięcy (do 08.2026). Dzielnica ulicy: ta, w której leży najwięcej jej transakcji.
Wszystkie liczby na stronie: transakcje ze wszystkich lat w rejestrze; filtr .
Ceny na ulicy rok po roku
| Rok | Mediana zł/m² | Cena r/r | Połowa transakcji | Transakcje | Transakcje r/r |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (do 09.2026) | 7120 | -4,8% | 6127 – 7402 | 6 | -25% |
| 2025 | 7480 | +12,8% | 7138 – 7790 | 8 | +33,3% |
| 2024 | 6631 | - | 6459 – 6794 | 6 | - |
Mediana roczna liczona przy co najmniej 3 transakcjach. Ceny nominalne. R/r: zmiana wobec poprzedniego roku; w bieżącym, niepełnym roku liczbę transakcji porównujemy z tymi samymi miesiącami rok wcześniej.
Budynki na ulicy Powstańców W-Wy
| Adres | Mediana zł/m² | Transakcje | Ostatnia |
|---|---|---|---|
| Powstańców W-Wy 1 | 7478 | 3 | 2026-08 |
| Powstańców W-Wy 3 | 5476 | 1 | 2025-04 |
| Powstańców W-Wy 3 A | 6159 | 2 | 2026-06 |
| Powstańców W-Wy 5 | 7172 | 1 | 2026-07 |
| Powstańców W-Wy 7 | 7283 | 3 | 2025-07 |
| Powstańców W-Wy 15 | 7397 | 3 | 2025-05 |
| Powstańców W-Wy 17 | 5577 | 1 | 2026-03 |
| Powstańców W-Wy 21 | 6703 | 1 | 2025-02 |
| Powstańców W-Wy 71 | 7564 | 1 | 2025-03 |
| Powstańców W-Wy 75 | 7857 | 1 | 2025-06 |
| Powstańców W-Wy 77 | 6913 | 2 | 2026-09 |
| Powstańców W-Wy 79 | 7339 | 1 | 2024-11 |
Wszystkie transakcje na ulicy Powstańców W-Wy
Brak transakcji w wybranym okresie albo filtrze. Zmień okres, metraż albo rynek na górze strony.
| Data aktu | Nr | m² | Pokoje | Piętro | Rynek | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-09-14 | 77 | 48,1 | 3 | 3 | - | 340 000 zł | 7069 |
| 2026-08-27 | 1 | 50,2 | 3 | 1 | wtórny | 420 000 zł | 8367 |
| 2026-08-10 | 1 | 62,85 | 4 | 4 | wtórny | 470 000 zł | 7478 |
| 2026-07-08 | 5 | 48,8 | 3 | 5 | wtórny | 350 000 zł | 7172 |
| 2026-06-25 | 3 A | 57,63 | 5 | 3 | wtórny | 335 000 zł | 5813 |
| 2026-03-06 | 17 | 52 | 3 | 3 | wtórny | 290 000 zł | 5577 |
| 2025-07-17 | 7 | 38,43 | 3 | 5 | wtórny | 279 900 zł | 7283 |
| 2025-06-18 | 75 | 49 | 3 | 3 | wtórny | 385 000 zł | 7857 |
| 2025-06-10 | 7 | 38,43 | 3 | 3 | wtórny | 300 000 zł | 7806 |
| 2025-05-27 | 15 | 73 | 5 | 2 | wtórny | 540 000 zł | 7397 |
| 2025-04-25 | 3 | 38,35 | 3 | 4 | wtórny | 210 000 zł | 5476 |
| 2025-03-24 | 71 | 35,3 | 3 | - | wtórny | 267 000 zł | 7564 |
| 2025-02-27 | 15 | 62,3 | 4 | 1 | wtórny | 485 000 zł | 7785 |
| 2025-02-24 | 21 | 73,1 | 5 | 3 | wtórny | 490 000 zł | 6703 |
| 2024-11-26 | 79 | 48,1 | 3 | 1 | wtórny | 353 000 zł | 7339 |
| 2024-08-01 | 1 | 62,85 | 4 | 1 | wtórny | 405 000 zł | 6444 |
| 2024-05-22 | 3 A | 38,43 | 3 | 1 | wtórny | 250 000 zł | 6505 |
| 2024-04-30 | 15 | 62,3 | 4 | 1 | wtórny | 424 000 zł | 6806 |
| 2024-03-20 | 77 | 48,1 | 3 | 1 | wtórny | 325 000 zł | 6757 |
| 2024-03-01 | 7 | 57,63 | 5 | 4 | wtórny | 355 000 zł | 6160 |
Uwagi do tych danych albo sprzeciw (art. 21 RODO) (jak przetwarzamy te dane).
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości prowadzony przez starostów i prezydentów miast, udostępniony przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii (usługa WFS RCN), a dla Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia i Bydgoszczy także usługi i pliki danych tych miast. Opracowano na podstawie materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (art. 40c ust. 3 Prawa geodezyjnego i kartograficznego). Usunęliśmy numery aktów notarialnych, dane notariuszy, strony transakcji i numery lokali; organy prowadzące rejestr nie odpowiadają za to opracowanie. Lokale mieszkalne, cały udział, 15–250 m², 1 000–60 000 zł/m². Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Czego tu nie ma: rejestr obejmuje tylko akty przeniesienia odrębnej własności lokalu. Nie ma w nim sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu (częstej w blokach spółdzielczych), cesji umów deweloperskich zawartych przed wyodrębnieniem lokalu ani aktów, których starostwo lub miasto jeszcze nie wpisało.
Pytania
Ile kosztuje mieszkanie na ulicy Powstańców W-Wy (Lubartów)?
Mediana ceny za m² ze wszystkich transakcji (z lat 2024–2026) to 7120 zł, a typowe mieszkanie kosztowało 351 500 zł. W ostatnich 12 miesiącach mediana wyniosła 7120 zł/m² (6 transakcji).
Ile kosztuje kawalerka albo mieszkanie 2-pokojowe na ulicy Powstańców W-Wy (Lubartów)?
Mediany cen według liczby pokoi (wszystkie lata): mieszkanie 3-pokojowe: 312 500 zł (12 transakcji); mieszkanie 4-pokojowe i większe: 447 000 zł (8 transakcji).
W którym budynku przy ulicy Powstańców W-Wy sprzedano najwięcej mieszkań?
Najwięcej transakcji ma budynek Powstańców W-Wy 1: 3 transakcje, mediana 7478 zł/m².
Ile mieszkań sprzedano na ulicy Powstańców W-Wy (Lubartów) w ostatnim roku?
6 transakcji w ostatnich 12 miesiącach; łącznie w rejestrze 20 transakcji z lat 2024–2026. Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Skąd są te ceny?
Z aktów notarialnych zapisanych w Rejestrze Cen Nieruchomości (starostowie i prezydenci miast, usługi GUGiK). To ceny zapłacone, a nie ofertowe. Nie publikujemy numerów lokali ani danych stron transakcji.