Wyżynna 13, Rumia: ceny mieszkań
22 transakcje w tym budynku w Rejestrze Cen Nieruchomości (akty notarialne z 2026 r.). Mediana ze wszystkich lat: 11 478 zł/m², z ostatnich 12 miesięcy: 11 478 zł/m² (22 transakcje).
- Ten budynekWyżynna 1311 478 zł/m² · 22 transakcje
- UlicaWyżynna11 020 zł/m² · 214 transakcji
- MiejscowośćRumia10 043 zł/m² · 1397 transakcji
Budynek i ulica: mediana ze wszystkich lat w rejestrze. Miejscowość: ostatnie 12 miesięcy (do 07.2026). Dzielnica ulicy: ta, w której leży najwięcej jej transakcji.
Wszystkie liczby na stronie: transakcje ze wszystkich lat w rejestrze; filtr .
Ceny w budynku rok po roku
| Rok | Mediana zł/m² | Cena r/r | Połowa transakcji | Transakcje | Transakcje r/r |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (do 07.2026) | 11 478 | - | 11 117 – 11 988 | 22 | - |
Mediana roczna liczona przy co najmniej 3 transakcjach. Ceny nominalne. R/r: zmiana wobec poprzedniego roku; w bieżącym, niepełnym roku liczbę transakcji porównujemy z tymi samymi miesiącami rok wcześniej.
Wszystkie transakcje Wyżynna 13
Brak transakcji w wybranym okresie albo filtrze. Zmień okres, metraż albo rynek na górze strony.
| Data aktu | m² | Pokoje | Piętro | Rynek | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-07-31 | 39,5 | 2 | 3 | pierwotny | 433 336 zł | 10 971 |
| 2026-07-30 | 53,79 | 2 | 3 | pierwotny | 610 716 zł | 11 354 |
| 2026-07-28 | 55,31 | 3 | 3 | pierwotny | 641 032 zł | 11 590 |
| 2026-07-24 | 54,09 | 3 | 2 | pierwotny | 613 894 zł | 11 349 |
| 2026-07-23 | 60,61 | 3 | 1 | pierwotny | 656 372 zł | 10 829 |
| 2026-07-22 | 34,9 | - | - | pierwotny | 420 318 zł | 12 043 |
| 2026-07-22 | 35,13 | 2 | 1 | pierwotny | 383 795 zł | 10 925 |
| 2026-07-22 | 39,42 | 2 | 2 | pierwotny | 492 124 zł | 12 484 |
| 2026-07-21 | 40,48 | 2 | 2 | pierwotny | 475 103 zł | 11 737 |
| 2026-07-21 | 40,43 | 2 | 3 | - | 491 793 zł | 12 164 |
| 2026-07-17 | 73,29 | 4 | 3 | pierwotny | 766 304 zł | 10 456 |
| 2026-07-16 | 35,15 | 2 | 1 | pierwotny | 415 486 zł | 11 820 |
| 2026-07-16 | 53,89 | 3 | 4 | pierwotny | 608 133 zł | 11 285 |
| 2026-07-16 | 39,55 | 2 | 4 | pierwotny | 482 766 zł | 12 206 |
| 2026-07-16 | 60,07 | 3 | 2 | pierwotny | 666 397 zł | 11 094 |
| 2026-07-14 | 53,53 | 3 | 1 | pierwotny | 586 720 zł | 10 961 |
| 2026-07-14 | 62,41 | 3 | 1 | pierwotny | 698 257 zł | 11 188 |
| 2026-07-14 | 34,49 | 2 | 2 | pierwotny | 439 673 zł | 12 748 |
| 2026-07-14 | 40,58 | 2 | 4 | pierwotny | 469 425 zł | 11 568 |
| 2026-07-13 | 34,5 | 2 | 3 | pierwotny | 402 656 zł | 11 671 |
| 2026-07-10 | 39,62 | 2 | 1 | pierwotny | 492 788 zł | 12 438 |
| 2026-07-10 | 40,7 | 2 | 1 | pierwotny | 463 467 zł | 11 387 |
Uwagi do tych danych albo sprzeciw (art. 21 RODO) (jak przetwarzamy te dane).
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości prowadzony przez starostów i prezydentów miast, udostępniony przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii (usługa WFS RCN), a dla Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia i Bydgoszczy także usługi i pliki danych tych miast. Opracowano na podstawie materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (art. 40c ust. 3 Prawa geodezyjnego i kartograficznego). Usunęliśmy numery aktów notarialnych, dane notariuszy, strony transakcji i numery lokali; organy prowadzące rejestr nie odpowiadają za to opracowanie. Lokale mieszkalne, cały udział, 15–250 m², 1 000–60 000 zł/m². Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Czego tu nie ma: rejestr obejmuje tylko akty przeniesienia odrębnej własności lokalu. Nie ma w nim sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu (częstej w blokach spółdzielczych), cesji umów deweloperskich zawartych przed wyodrębnieniem lokalu ani aktów, których starostwo lub miasto jeszcze nie wpisało.
Pytania
Ile kosztuje mieszkanie w budynku Wyżynna 13 (Rumia)?
Mediana ceny za m² ze wszystkich transakcji (z 2026 r.) to 11 478 zł, a typowe mieszkanie kosztowało 491 959 zł. W ostatnich 12 miesiącach mediana wyniosła 11 478 zł/m² (22 transakcje).
Ile kosztuje kawalerka albo mieszkanie 2-pokojowe w budynku Wyżynna 13 (Rumia)?
Mediany cen według liczby pokoi (wszystkie lata): mieszkanie 2-pokojowe: 469 425 zł (13 transakcji); mieszkanie 3-pokojowe: 641 032 zł (7 transakcji).
Ile mieszkań sprzedano w budynku Wyżynna 13 (Rumia) w ostatnim roku?
22 transakcje w ostatnich 12 miesiącach; łącznie w rejestrze 22 transakcje z 2026 r.. Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Skąd są te ceny?
Z aktów notarialnych zapisanych w Rejestrze Cen Nieruchomości (starostowie i prezydenci miast, usługi GUGiK). To ceny zapłacone, a nie ofertowe. Nie publikujemy numerów lokali ani danych stron transakcji.