Stawowa 10, Nadarzyn: ceny mieszkań
25 transakcji w tym budynku w Rejestrze Cen Nieruchomości (akty notarialne z lat 2024–2025). Mediana ze wszystkich lat: 10 746 zł/m².
- Ten budynekStawowa 1010 746 zł/m² · 25 transakcji
- UlicaStawowa9100 zł/m² · 194 transakcje
- Gminagmina Nadarzyn9111 zł/m² · 111 transakcji
Budynek i ulica: mediana ze wszystkich lat w rejestrze. Miejscowość: ostatnie 12 miesięcy (do 07.2026). Dzielnica ulicy: ta, w której leży najwięcej jej transakcji.
Wszystkie liczby na stronie: transakcje ze wszystkich lat w rejestrze; filtr .
Ceny w budynku rok po roku
| Rok | Mediana zł/m² | Cena r/r | Połowa transakcji | Transakcje | Transakcje r/r |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | - | - | - | 1 | -95,8% |
| 2024 | 10 746 | - | 10 400 – 10 761 | 24 | - |
Mediana roczna liczona przy co najmniej 3 transakcjach. Ceny nominalne. R/r: zmiana wobec poprzedniego roku; w bieżącym, niepełnym roku liczbę transakcji porównujemy z tymi samymi miesiącami rok wcześniej.
Wszystkie transakcje Stawowa 10
Brak transakcji w wybranym okresie albo filtrze. Zmień okres, metraż albo rynek na górze strony.
| Data aktu | m² | Pokoje | Piętro | Rynek | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-11-14 | 50,62 | 2 | 1 | pierwotny | 535 000 zł | 10 569 |
| 2024-09-12 | 41,51 | 2 | 2 | pierwotny | 443 040 zł | 10 673 |
| 2024-09-12 | 41,59 | 2 | 3 | pierwotny | 447 536 zł | 10 761 |
| 2024-09-12 | 43,27 | 2 | 3 | pierwotny | 465 008 zł | 10 747 |
| 2024-09-12 | 42,32 | 2 | 2 | pierwotny | 440 128 zł | 10 400 |
| 2024-09-12 | 38,84 | 2 | 3 | pierwotny | 418 936 zł | 10 786 |
| 2024-09-12 | 41,77 | 2 | 2 | pierwotny | 434 408 zł | 10 400 |
| 2024-09-12 | 41,71 | 2 | 3 | pierwotny | 433 784 zł | 10 400 |
| 2024-09-12 | 42,7 | 2 | 4 | pierwotny | 459 080 zł | 10 751 |
| 2024-09-12 | 43,35 | 2 | 2 | pierwotny | 465 840 zł | 10 746 |
| 2024-09-12 | 39,09 | 2 | 2 | pierwotny | 421 536 zł | 10 784 |
| 2024-09-12 | 41,82 | 2 | 2 | pierwotny | 434 928 zł | 10 400 |
| 2024-09-12 | 41,7 | 2 | 4 | pierwotny | 433 680 zł | 10 400 |
| 2024-09-12 | 40,9 | 2 | 4 | pierwotny | 440 360 zł | 10 767 |
| 2024-09-12 | 42,01 | 2 | 3 | pierwotny | 436 904 zł | 10 400 |
| 2024-09-12 | 41,66 | 2 | 4 | pierwotny | 433 264 zł | 10 400 |
| 2024-09-12 | 38,85 | 2 | 3 | pierwotny | 419 040 zł | 10 786 |
| 2024-09-12 | 39,04 | 2 | 4 | pierwotny | 421 016 zł | 10 784 |
| 2024-09-12 | 41,51 | 2 | 3 | pierwotny | 446 704 zł | 10 761 |
| 2024-09-12 | 42,06 | 2 | 4 | pierwotny | 437 424 zł | 10 400 |
| 2024-09-12 | 41,88 | 2 | 4 | pierwotny | 435 552 zł | 10 400 |
| 2024-09-12 | 42,84 | 2 | 3 | pierwotny | 460 536 zł | 10 750 |
| 2024-09-12 | 41,49 | 2 | 2 | pierwotny | 446 496 zł | 10 762 |
| 2024-09-12 | 41,41 | 2 | 2 | pierwotny | 430 664 zł | 10 400 |
| 2024-09-12 | 42,64 | 2 | 3 | pierwotny | 458 456 zł | 10 752 |
Uwagi do tych danych albo sprzeciw (art. 21 RODO) (jak przetwarzamy te dane).
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości prowadzony przez starostów i prezydentów miast, udostępniony przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii (usługa WFS RCN), a dla Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia i Bydgoszczy także usługi i pliki danych tych miast. Opracowano na podstawie materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (art. 40c ust. 3 Prawa geodezyjnego i kartograficznego). Usunęliśmy numery aktów notarialnych, dane notariuszy, strony transakcji i numery lokali; organy prowadzące rejestr nie odpowiadają za to opracowanie. Lokale mieszkalne, cały udział, 15–250 m², 1 000–60 000 zł/m². Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Czego tu nie ma: rejestr obejmuje tylko akty przeniesienia odrębnej własności lokalu. Nie ma w nim sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu (częstej w blokach spółdzielczych), cesji umów deweloperskich zawartych przed wyodrębnieniem lokalu ani aktów, których starostwo lub miasto jeszcze nie wpisało.
Pytania
Ile kosztuje mieszkanie w budynku Stawowa 10 (Nadarzyn)?
Mediana ceny za m² ze wszystkich transakcji (z lat 2024–2025) to 10 746 zł, a typowe mieszkanie kosztowało 437 424 zł.
Ile kosztuje kawalerka albo mieszkanie 2-pokojowe w budynku Stawowa 10 (Nadarzyn)?
Mediany cen według liczby pokoi (wszystkie lata): mieszkanie 2-pokojowe: 437 424 zł (25 transakcji).
Ile mieszkań sprzedano w budynku Stawowa 10 (Nadarzyn) w ostatnim roku?
1 transakcja w ostatnich 12 miesiącach; łącznie w rejestrze 25 transakcji z lat 2024–2025. Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Skąd są te ceny?
Z aktów notarialnych zapisanych w Rejestrze Cen Nieruchomości (starostowie i prezydenci miast, usługi GUGiK). To ceny zapłacone, a nie ofertowe. Nie publikujemy numerów lokali ani danych stron transakcji.