Stawowa 10A, Nadarzyn: ceny mieszkań
52 transakcje w tym budynku w Rejestrze Cen Nieruchomości (akty notarialne z lat 2024–2026). Mediana ze wszystkich lat: 9670 zł/m², z ostatnich 12 miesięcy: 9492 zł/m² (7 transakcji).
- Ten budynekStawowa 10A9670 zł/m² · 52 transakcje
- UlicaStawowa9100 zł/m² · 194 transakcje
- Gminagmina Nadarzyn9111 zł/m² · 111 transakcji
Budynek i ulica: mediana ze wszystkich lat w rejestrze. Miejscowość: ostatnie 12 miesięcy (do 07.2026). Dzielnica ulicy: ta, w której leży najwięcej jej transakcji.
Wszystkie liczby na stronie: transakcje ze wszystkich lat w rejestrze; filtr .
Ceny w budynku rok po roku
| Rok | Mediana zł/m² | Cena r/r | Połowa transakcji | Transakcje | Transakcje r/r |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (do 05.2026) | 10 349 | +11,3% | 10 097 – 11 044 | 4 | +300% |
| 2025 | 9300 | -3,8% | 9300 – 10 106 | 4 | -90,9% |
| 2024 | 9670 | - | 9500 – 10 231 | 44 | - |
Mediana roczna liczona przy co najmniej 3 transakcjach. Ceny nominalne. R/r: zmiana wobec poprzedniego roku; w bieżącym, niepełnym roku liczbę transakcji porównujemy z tymi samymi miesiącami rok wcześniej.
Wszystkie transakcje Stawowa 10A
Brak transakcji w wybranym okresie albo filtrze. Zmień okres, metraż albo rynek na górze strony.
| Data aktu | m² | Pokoje | Piętro | Rynek | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-05-18 | 51,62 | 3 | 4 | pierwotny | 490 000 zł | 9492 |
| 2026-05-18 | 50,61 | 2 | 2 | pierwotny | 657 000 zł | 12 982 |
| 2026-04-14 | 44,18 | 2 | 3 | wtórny | 455 000 zł | 10 299 |
| 2026-03-06 | 51,45 | 3 | 4 | pierwotny | 535 000 zł | 10 398 |
| 2025-12-29 | 43,38 | 2 | 4 | pierwotny | 403 434 zł | 9300 |
| 2025-12-29 | 44,19 | 2 | 3 | pierwotny | 410 967 zł | 9300 |
| 2025-12-29 | 43,45 | 2 | 3 | pierwotny | 404 085 zł | 9300 |
| 2025-01-31 | 50,7 | 2 | 4 | wtórny | 634 900 zł | 12 523 |
| 2024-12-30 | 39,64 | 2 | 4 | pierwotny | 309 192 zł | 7800 |
| 2024-12-23 | 43,34 | 2 | 1 | pierwotny | 416 064 zł | 9600 |
| 2024-12-19 | 44,06 | 2 | 1 | pierwotny | 422 976 zł | 9600 |
| 2024-12-13 | 39,76 | 2 | 4 | pierwotny | 310 128 zł | 7800 |
| 2024-12-13 | 44,18 | 2 | 3 | pierwotny | 326 932 zł | 7400 |
| 2024-11-08 | 50,7 | 2 | 4 | pierwotny | 529 360 zł | 10 441 |
| 2024-11-07 | 44,09 | 2 | 2 | pierwotny | 427 673 zł | 9700 |
| 2024-11-04 | 43,06 | 2 | 2 | pierwotny | 428 878 zł | 9960 |
| 2024-11-04 | 39,51 | 1 | 1 | pierwotny | 387 198 zł | 9800 |
| 2024-11-04 | 50,52 | 2 | 4 | pierwotny | 480 000 zł | 9501 |
| 2024-10-31 | 54,3 | 3 | 4 | pierwotny | 515 850 zł | 9500 |
| 2024-10-24 | 39,89 | 2 | 4 | pierwotny | 339 065 zł | 8500 |
| 2024-10-24 | 39,99 | 2 | 2 | pierwotny | 339 915 zł | 8500 |
| 2024-10-24 | 39,86 | 2 | 3 | pierwotny | 338 810 zł | 8500 |
| 2024-10-24 | 32,67 | 1 | 1 | pierwotny | 349 569 zł | 10 700 |
| 2024-10-23 | 39,55 | 2 | 3 | wtórny | 548 000 zł | 13 856 |
| 2024-10-22 | 42,99 | 2 | 2 | pierwotny | 408 405 zł | 9500 |
| 2024-10-22 | 51,38 | 3 | 3 | pierwotny | 436 730 zł | 8500 |
| 2024-10-22 | 44,06 | 2 | 2 | pierwotny | 418 570 zł | 9500 |
| 2024-10-22 | 51,6 | 3 | 2 | pierwotny | 490 200 zł | 9500 |
| 2024-10-22 | 42,88 | 2 | 3 | pierwotny | 394 496 zł | 9200 |
| 2024-10-22 | 50,8 | 2 | 3 | pierwotny | 482 600 zł | 9500 |
| 2024-10-22 | 50,9 | 2 | 2 | pierwotny | 483 550 zł | 9500 |
| 2024-10-11 | 50,41 | 2 | 2 | pierwotny | 550 000 zł | 10 911 |
| 2024-10-08 | 50,84 | 2 | 4 | pierwotny | 560 000 zł | 11 015 |
| 2024-10-07 | 51,45 | 3 | 1 | pierwotny | 519 645 zł | 10 100 |
| 2024-09-10 | 41,83 | 2 | 1 | pierwotny | 388 182 zł | 9280 |
| 2024-09-10 | 43,95 | 2 | 3 | pierwotny | 450 105 zł | 10 241 |
| 2024-09-10 | 42,99 | 2 | 1 | pierwotny | 419 153 zł | 9750 |
| 2024-09-09 | 54,21 | 3 | 2 | pierwotny | 531 258 zł | 9800 |
| 2024-09-09 | 54,17 | 3 | 3 | pierwotny | 522 741 zł | 9650 |
| 2024-09-09 | 43,1 | 2 | 4 | pierwotny | 413 760 zł | 9600 |
| 2024-09-09 | 42,98 | 2 | 4 | pierwotny | 425 502 zł | 9900 |
| 2024-09-09 | 43 | 2 | 3 | pierwotny | 412 800 zł | 9600 |
| 2024-09-06 | 43,35 | 4 | 2 | pierwotny | 417 682 zł | 9635 |
| 2024-09-06 | 50,87 | 2 | 1 | pierwotny | 498 526 zł | 9800 |
| 2024-09-06 | 39,54 | 2 | 1 | pierwotny | 383 150 zł | 9690 |
| 2024-09-06 | 51,63 | 3 | 1 | pierwotny | 550 000 zł | 10 653 |
| 2024-09-06 | 43,99 | 2 | 4 | pierwotny | 449 900 zł | 10 227 |
| 2024-09-06 | 43,89 | 2 | 1 | pierwotny | 452 788 zł | 10 316 |
| 2024-09-05 | 51,63 | 3 | 1 | pierwotny | 573 338 zł | 11 105 |
| 2024-09-05 | 39,8 | 2 | 1 | pierwotny | 429 840 zł | 10 800 |
| 2024-09-05 | 51,55 | 3 | 3 | pierwotny | 565 000 zł | 10 960 |
| 2024-09-04 | 39,55 | 2 | 3 | pierwotny | 391 545 zł | 9900 |
Uwagi do tych danych albo sprzeciw (art. 21 RODO) (jak przetwarzamy te dane).
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości prowadzony przez starostów i prezydentów miast, udostępniony przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii (usługa WFS RCN), a dla Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia i Bydgoszczy także usługi i pliki danych tych miast. Opracowano na podstawie materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (art. 40c ust. 3 Prawa geodezyjnego i kartograficznego). Usunęliśmy numery aktów notarialnych, dane notariuszy, strony transakcji i numery lokali; organy prowadzące rejestr nie odpowiadają za to opracowanie. Lokale mieszkalne, cały udział, 15–250 m², 1 000–60 000 zł/m². Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Czego tu nie ma: rejestr obejmuje tylko akty przeniesienia odrębnej własności lokalu. Nie ma w nim sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu (częstej w blokach spółdzielczych), cesji umów deweloperskich zawartych przed wyodrębnieniem lokalu ani aktów, których starostwo lub miasto jeszcze nie wpisało.
Pytania
Ile kosztuje mieszkanie w budynku Stawowa 10A (Nadarzyn)?
Mediana ceny za m² ze wszystkich transakcji (z lat 2024–2026) to 9670 zł, a typowe mieszkanie kosztowało 429 359 zł. W ostatnich 12 miesiącach mediana wyniosła 9492 zł/m² (7 transakcji).
Ile kosztuje kawalerka albo mieszkanie 2-pokojowe w budynku Stawowa 10A (Nadarzyn)?
Mediany cen według liczby pokoi (wszystkie lata): mieszkanie 2-pokojowe: 421 065 zł (38 transakcji); mieszkanie 3-pokojowe: 522 741 zł (11 transakcji).
Ile mieszkań sprzedano w budynku Stawowa 10A (Nadarzyn) w ostatnim roku?
7 transakcji w ostatnich 12 miesiącach; łącznie w rejestrze 52 transakcje z lat 2024–2026. Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Skąd są te ceny?
Z aktów notarialnych zapisanych w Rejestrze Cen Nieruchomości (starostowie i prezydenci miast, usługi GUGiK). To ceny zapłacone, a nie ofertowe. Nie publikujemy numerów lokali ani danych stron transakcji.