Stawowa 10B, Nadarzyn: ceny mieszkań
43 transakcje w tym budynku w Rejestrze Cen Nieruchomości (akty notarialne z lat 2023–2026). Mediana ze wszystkich lat: 8203 zł/m².
- Ten budynekStawowa 10B8203 zł/m² · 43 transakcje
- UlicaStawowa9100 zł/m² · 194 transakcje
- Gminagmina Nadarzyn9111 zł/m² · 111 transakcji
Budynek i ulica: mediana ze wszystkich lat w rejestrze. Miejscowość: ostatnie 12 miesięcy (do 07.2026). Dzielnica ulicy: ta, w której leży najwięcej jej transakcji.
Wszystkie liczby na stronie: transakcje ze wszystkich lat w rejestrze; filtr .
Ceny w budynku rok po roku
| Rok | Mediana zł/m² | Cena r/r | Połowa transakcji | Transakcje | Transakcje r/r |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (do 03.2026) | - | - | - | 1 | - |
| 2025 | - | - | - | 2 | -85,7% |
| 2024 | 8352 | +3,5% | 7800 – 8800 | 14 | -46,2% |
| 2023 | 8068 | - | 7800 – 8649 | 26 | - |
Mediana roczna liczona przy co najmniej 3 transakcjach. Ceny nominalne. R/r: zmiana wobec poprzedniego roku; w bieżącym, niepełnym roku liczbę transakcji porównujemy z tymi samymi miesiącami rok wcześniej.
Wszystkie transakcje Stawowa 10B
Brak transakcji w wybranym okresie albo filtrze. Zmień okres, metraż albo rynek na górze strony.
| Data aktu | m² | Pokoje | Piętro | Rynek | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-17 | 54,03 | 3 | 4 | wtórny | 520 000 zł | 9624 |
| 2025-10-27 | 43,97 | 2 | 4 | wtórny | 444 000 zł | 10 098 |
| 2025-07-10 | 44,13 | 2 | 1 | wtórny | 300 000 zł | 6798 |
| 2024-07-08 | 43,97 | 2 | 4 | pierwotny | 342 966 zł | 7800 |
| 2024-07-08 | 54,03 | 3 | 4 | pierwotny | 421 434 zł | 7800 |
| 2024-07-08 | 44 | 2 | 2 | pierwotny | 343 200 zł | 7800 |
| 2024-05-23 | 44,09 | 2 | 2 | pierwotny | 326 266 zł | 7400 |
| 2024-05-23 | 44,02 | 2 | 3 | pierwotny | 325 748 zł | 7400 |
| 2024-05-21 | 43,16 | 2 | 1 | pierwotny | 327 156 zł | 7580 |
| 2024-04-22 | 50,73 | 2 | 2 | pierwotny | 456 570 zł | 9000 |
| 2024-03-28 | 50,55 | 2 | 4 | pierwotny | 450 000 zł | 8902 |
| 2024-03-21 | 50,84 | 2 | 3 | pierwotny | 457 560 zł | 9000 |
| 2024-02-29 | 32,82 | 1 | 1 | pierwotny | 288 816 zł | 8800 |
| 2024-02-29 | 43,23 | 2 | 2 | pierwotny | 380 424 zł | 8800 |
| 2024-02-13 | 43,97 | 4 | 4 | pierwotny | 373 745 zł | 8500 |
| 2024-01-11 | 51,81 | 3 | 1 | pierwotny | 425 000 zł | 8203 |
| 2024-01-10 | 43,17 | 2 | 4 | pierwotny | 366 945 zł | 8500 |
| 2023-12-21 | 54,08 | 3 | 1 | pierwotny | 440 000 zł | 8136 |
| 2023-12-21 | 50,73 | 2 | 3 | pierwotny | 440 000 zł | 8673 |
| 2023-12-21 | 50,51 | 2 | 2 | pierwotny | 440 000 zł | 8711 |
| 2023-12-05 | 50,89 | 2 | 2 | pierwotny | 447 000 zł | 8784 |
| 2023-12-01 | 39,75 | 2 | 3 | pierwotny | 354 222 zł | 8911 |
| 2023-11-28 | 50,73 | 2 | 4 | pierwotny | 450 000 zł | 8870 |
| 2023-08-18 | 51,49 | 3 | 3 | pierwotny | 401 700 zł | 7802 |
| 2023-08-18 | 51,63 | 3 | 4 | pierwotny | 402 714 zł | 7800 |
| 2023-08-17 | 51,62 | 3 | 3 | pierwotny | 393 148 zł | 7616 |
| 2023-08-17 | 52,24 | 3 | 4 | pierwotny | 379 712 zł | 7269 |
| 2023-08-17 | 44,06 | 2 | 1 | pierwotny | 391 000 zł | 8874 |
| 2023-08-17 | 51,82 | 3 | 2 | pierwotny | 430 106 zł | 8300 |
| 2023-08-17 | 39,62 | 2 | 4 | pierwotny | 339 700 zł | 8574 |
| 2023-08-17 | 44,12 | 2 | 3 | pierwotny | 335 312 zł | 7600 |
| 2023-08-17 | 43,03 | 2 | 2 | pierwotny | 335 868 zł | 7805 |
| 2023-08-11 | 50,7 | 2 | 1 | pierwotny | 430 000 zł | 8481 |
| 2023-07-27 | 54,06 | 3 | 2 | pierwotny | 421 668 zł | 7800 |
| 2023-07-27 | 43,22 | 2 | 4 | pierwotny | 332 794 zł | 7700 |
| 2023-07-27 | 55,66 | 3 | 1 | pierwotny | 439 110 zł | 7889 |
| 2023-07-27 | 43,07 | 2 | 1 | pierwotny | 335 946 zł | 7800 |
| 2023-07-13 | 44,13 | 2 | 2 | pierwotny | 286 845 zł | 6500 |
| 2023-07-13 | 39,83 | 2 | 2 | pierwotny | 258 895 zł | 6500 |
| 2023-07-13 | 43,12 | 2 | 3 | pierwotny | 344 960 zł | 8000 |
| 2023-07-11 | 43,08 | 2 | 3 | pierwotny | 361 872 zł | 8400 |
| 2023-07-11 | 42,93 | 2 | 3 | pierwotny | 359 551 zł | 8375 |
| 2023-07-10 | 39,54 | 2 | 3 | pierwotny | 343 650 zł | 8691 |
Uwagi do tych danych albo sprzeciw (art. 21 RODO) (jak przetwarzamy te dane).
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości prowadzony przez starostów i prezydentów miast, udostępniony przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii (usługa WFS RCN), a dla Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia i Bydgoszczy także usługi i pliki danych tych miast. Opracowano na podstawie materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (art. 40c ust. 3 Prawa geodezyjnego i kartograficznego). Usunęliśmy numery aktów notarialnych, dane notariuszy, strony transakcji i numery lokali; organy prowadzące rejestr nie odpowiadają za to opracowanie. Lokale mieszkalne, cały udział, 15–250 m², 1 000–60 000 zł/m². Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Czego tu nie ma: rejestr obejmuje tylko akty przeniesienia odrębnej własności lokalu. Nie ma w nim sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu (częstej w blokach spółdzielczych), cesji umów deweloperskich zawartych przed wyodrębnieniem lokalu ani aktów, których starostwo lub miasto jeszcze nie wpisało.
Pytania
Ile kosztuje mieszkanie w budynku Stawowa 10B (Nadarzyn)?
Mediana ceny za m² ze wszystkich transakcji (z lat 2023–2026) to 8203 zł, a typowe mieszkanie kosztowało 379 712 zł.
Ile kosztuje kawalerka albo mieszkanie 2-pokojowe w budynku Stawowa 10B (Nadarzyn)?
Mediany cen według liczby pokoi (wszystkie lata): mieszkanie 2-pokojowe: 349 591 zł (30 transakcji); mieszkanie 3-pokojowe: 421 668 zł (11 transakcji).
Jak zmieniały się ceny mieszkań w budynku Stawowa 10B (Nadarzyn)?
Mediana ceny za m² z lat 2025 i 2026 wzrosła o 18% wobec lat 2023 i 2024. Ceny nominalne, bez inflacji.
Ile mieszkań sprzedano w budynku Stawowa 10B (Nadarzyn) w ostatnim roku?
2 transakcje w ostatnich 12 miesiącach; łącznie w rejestrze 43 transakcje z lat 2023–2026. Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Skąd są te ceny?
Z aktów notarialnych zapisanych w Rejestrze Cen Nieruchomości (starostowie i prezydenci miast, usługi GUGiK). To ceny zapłacone, a nie ofertowe. Nie publikujemy numerów lokali ani danych stron transakcji.