Stawowa 10C, Nadarzyn: ceny mieszkań
22 transakcje w tym budynku w Rejestrze Cen Nieruchomości (akty notarialne z lat 2022–2026). Mediana ze wszystkich lat: 6878 zł/m².
- Ten budynekStawowa 10C6878 zł/m² · 22 transakcje
- UlicaStawowa9100 zł/m² · 194 transakcje
- Gminagmina Nadarzyn9111 zł/m² · 111 transakcji
Budynek i ulica: mediana ze wszystkich lat w rejestrze. Miejscowość: ostatnie 12 miesięcy (do 07.2026). Dzielnica ulicy: ta, w której leży najwięcej jej transakcji.
Wszystkie liczby na stronie: transakcje ze wszystkich lat w rejestrze; filtr .
Ceny w budynku rok po roku
| Rok | Mediana zł/m² | Cena r/r | Połowa transakcji | Transakcje | Transakcje r/r |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (do 04.2026) | - | - | - | 1 | - |
| 2025 | 12 311 | - | 11 288 – 12 649 | 3 | - |
| 2023 | - | - | - | 1 | -94,1% |
| 2022 | 6800 | - | 6374 – 7000 | 17 | - |
Mediana roczna liczona przy co najmniej 3 transakcjach. Ceny nominalne. R/r: zmiana wobec poprzedniego roku; w bieżącym, niepełnym roku liczbę transakcji porównujemy z tymi samymi miesiącami rok wcześniej.
Wszystkie transakcje Stawowa 10C
Brak transakcji w wybranym okresie albo filtrze. Zmień okres, metraż albo rynek na górze strony.
| Data aktu | m² | Pokoje | Piętro | Rynek | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-04-14 | 43,2 | 2 | 4 | wtórny | 610 000 zł | 14 120 |
| 2025-11-26 | 50,66 | 2 | 3 | wtórny | 520 000 zł | 10 265 |
| 2025-09-08 | 43,89 | 2 | 2 | wtórny | 570 000 zł | 12 987 |
| 2025-08-26 | 50,93 | 2 | 4 | wtórny | 627 000 zł | 12 311 |
| 2023-05-23 | 44,27 | 2 | 3 | pierwotny | 345 306 zł | 7800 |
| 2022-12-07 | 51,16 | 2 | 4 | pierwotny | 430 000 zł | 8405 |
| 2022-12-07 | 39,58 | 2 | 3 | pierwotny | 270 331 zł | 6830 |
| 2022-11-29 | 43,08 | 2 | 2 | pierwotny | 282 174 zł | 6550 |
| 2022-11-29 | 43,15 | 2 | 3 | pierwotny | 282 633 zł | 6550 |
| 2022-11-09 | 51,67 | - | 1 | pierwotny | 435 000 zł | 8419 |
| 2022-10-25 | 43,02 | - | 4 | pierwotny | 344 160 zł | 8000 |
| 2022-07-05 | 43,2 | 2 | - | pierwotny | 250 560 zł | 5800 |
| 2022-05-27 | 40,37 | 1 | - | pierwotny | 282 590 zł | 7000 |
| 2022-05-26 | 39,56 | - | - | pierwotny | 252 146 zł | 6374 |
| 2022-05-25 | 51,59 | 3 | - | pierwotny | 350 812 zł | 6800 |
| 2022-05-22 | 44,12 | 2 | 4 | pierwotny | 260 308 zł | 5900 |
| 2022-05-05 | 44,04 | 2 | 3 | pierwotny | 255 432 zł | 5800 |
| 2022-05-04 | 50,56 | - | - | pierwotny | 343 808 zł | 6800 |
| 2022-04-29 | 39,6 | - | - | pierwotny | 205 400 zł | 5187 |
| 2022-04-28 | 50,66 | - | - | pierwotny | 376 660 zł | 7435 |
| 2022-04-22 | 43,11 | 2 | - | pierwotny | 280 215 zł | 6500 |
| 2022-04-13 | 44,07 | 2 | 2 | pierwotny | 305 208 zł | 6926 |
Uwagi do tych danych albo sprzeciw (art. 21 RODO) (jak przetwarzamy te dane).
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości prowadzony przez starostów i prezydentów miast, udostępniony przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii (usługa WFS RCN), a dla Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia i Bydgoszczy także usługi i pliki danych tych miast. Opracowano na podstawie materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (art. 40c ust. 3 Prawa geodezyjnego i kartograficznego). Usunęliśmy numery aktów notarialnych, dane notariuszy, strony transakcji i numery lokali; organy prowadzące rejestr nie odpowiadają za to opracowanie. Lokale mieszkalne, cały udział, 15–250 m², 1 000–60 000 zł/m². Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Czego tu nie ma: rejestr obejmuje tylko akty przeniesienia odrębnej własności lokalu. Nie ma w nim sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu (częstej w blokach spółdzielczych), cesji umów deweloperskich zawartych przed wyodrębnieniem lokalu ani aktów, których starostwo lub miasto jeszcze nie wpisało.
Pytania
Ile kosztuje mieszkanie w budynku Stawowa 10C (Nadarzyn)?
Mediana ceny za m² ze wszystkich transakcji (z lat 2022–2026) to 6878 zł, a typowe mieszkanie kosztowało 324 508 zł.
Ile kosztuje kawalerka albo mieszkanie 2-pokojowe w budynku Stawowa 10C (Nadarzyn)?
Mediany cen według liczby pokoi (wszystkie lata): mieszkanie 2-pokojowe: 293 921 zł (14 transakcji).
Jak zmieniały się ceny mieszkań w budynku Stawowa 10C (Nadarzyn)?
Mediana ceny za m² z lat 2025 i 2026 wzrosła o 86% wobec lat 2022 i 2023. Ceny nominalne, bez inflacji.
Ile mieszkań sprzedano w budynku Stawowa 10C (Nadarzyn) w ostatnim roku?
2 transakcje w ostatnich 12 miesiącach; łącznie w rejestrze 22 transakcje z lat 2022–2026. Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Skąd są te ceny?
Z aktów notarialnych zapisanych w Rejestrze Cen Nieruchomości (starostowie i prezydenci miast, usługi GUGiK). To ceny zapłacone, a nie ofertowe. Nie publikujemy numerów lokali ani danych stron transakcji.