Drzymały 7, Pruszków: ceny mieszkań
23 transakcje w tym budynku w Rejestrze Cen Nieruchomości (akty notarialne z lat 2021–2024). Mediana ze wszystkich lat: 7273 zł/m².
- Ten budynekDrzymały 77273 zł/m² · 23 transakcje
- UlicaDrzymały7458 zł/m² · 76 transakcji
- MiejscowośćPruszków12 965 zł/m² · 513 transakcji
Budynek i ulica: mediana ze wszystkich lat w rejestrze. Miejscowość: ostatnie 12 miesięcy (do 07.2026). Dzielnica ulicy: ta, w której leży najwięcej jej transakcji.
Wszystkie liczby na stronie: transakcje ze wszystkich lat w rejestrze; filtr .
Ceny w budynku rok po roku
| Rok | Mediana zł/m² | Cena r/r | Połowa transakcji | Transakcje | Transakcje r/r |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | - | - | - | 1 | -75% |
| 2023 | 11 561 | -6,9% | 10 397 – 12 789 | 4 | +33,3% |
| 2022 | 12 423 | +90,6% | 11 749 – 12 654 | 3 | -80% |
| 2021 | 6520 | - | 6418 – 7027 | 15 | - |
Mediana roczna liczona przy co najmniej 3 transakcjach. Ceny nominalne. R/r: zmiana wobec poprzedniego roku; w bieżącym, niepełnym roku liczbę transakcji porównujemy z tymi samymi miesiącami rok wcześniej.
Wszystkie transakcje Drzymały 7
Brak transakcji w wybranym okresie albo filtrze. Zmień okres, metraż albo rynek na górze strony.
| Data aktu | m² | Pokoje | Piętro | Rynek | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-12-27 | 19,5 | 1 | 1 | wtórny | 330 000 zł | 16 923 |
| 2023-11-23 | 31,65 | 2 | 1 | wtórny | 330 000 zł | 10 427 |
| 2023-05-05 | 32,79 | 2 | 2 | wtórny | 338 000 zł | 10 308 |
| 2023-03-16 | 16,14 | 1 | 1 | wtórny | 211 000 zł | 13 073 |
| 2023-03-02 | 17,33 | 1 | 1 | wtórny | 220 000 zł | 12 695 |
| 2022-12-06 | 24,29 | 2 | 2 | wtórny | 313 000 zł | 12 886 |
| 2022-11-04 | 19,48 | 1 | 3 | wtórny | 242 000 zł | 12 423 |
| 2022-05-24 | 22,12 | 1 | 1 | wtórny | 245 000 zł | 11 076 |
| 2021-12-21 | 19,42 | 1 | 2 | pierwotny | 155 000 zł | 7981 |
| 2021-12-07 | 17,2 | 1 | 2 | pierwotny | 135 000 zł | 7849 |
| 2021-12-06 | 22,12 | 1 | 1 | pierwotny | 150 000 zł | 6781 |
| 2021-06-14 | 32,61 | 1 | 3 | pierwotny | 242 000 zł | 7421 |
| 2021-06-08 | 24,2 | 1 | 2 | wtórny | 154 500 zł | 6384 |
| 2021-05-26 | 19,42 | 1 | 2 | pierwotny | 124 000 zł | 6385 |
| 2021-05-26 | 17,2 | 1 | 2 | pierwotny | 109 800 zł | 6384 |
| 2021-05-19 | 19,48 | 1 | 3 | pierwotny | 127 000 zł | 6520 |
| 2021-05-13 | 16,72 | 1 | 3 | pierwotny | 110 000 zł | 6579 |
| 2021-05-13 | 18,69 | 1 | 4 | pierwotny | 126 000 zł | 6742 |
| 2021-05-12 | 16,14 | 1 | 1 | pierwotny | 105 000 zł | 6506 |
| 2021-05-12 | 24,03 | 2 | 4 | pierwotny | 155 000 zł | 6450 |
| 2021-05-12 | 16,5 | 1 | 1 | pierwotny | 120 000 zł | 7273 |
| 2021-05-12 | 17,33 | 1 | 1 | pierwotny | 112 000 zł | 6463 |
| 2021-04-15 | 17,12 | 1 | 3 | wtórny | 82 680 zł | 4829 |
Uwagi do tych danych albo sprzeciw (art. 21 RODO) (jak przetwarzamy te dane).
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości prowadzony przez starostów i prezydentów miast, udostępniony przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii (usługa WFS RCN), a dla Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia i Bydgoszczy także usługi i pliki danych tych miast. Opracowano na podstawie materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (art. 40c ust. 3 Prawa geodezyjnego i kartograficznego). Usunęliśmy numery aktów notarialnych, dane notariuszy, strony transakcji i numery lokali; organy prowadzące rejestr nie odpowiadają za to opracowanie. Lokale mieszkalne, cały udział, 15–250 m², 1 000–60 000 zł/m². Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Czego tu nie ma: rejestr obejmuje tylko akty przeniesienia odrębnej własności lokalu. Nie ma w nim sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu (częstej w blokach spółdzielczych), cesji umów deweloperskich zawartych przed wyodrębnieniem lokalu ani aktów, których starostwo lub miasto jeszcze nie wpisało.
Pytania
Ile kosztuje mieszkanie w budynku Drzymały 7 (Pruszków)?
Mediana ceny za m² ze wszystkich transakcji (z lat 2021–2024) to 7273 zł, a typowe mieszkanie kosztowało 154 500 zł.
Ile kosztuje kawalerka albo mieszkanie 2-pokojowe w budynku Drzymały 7 (Pruszków)?
Mediany cen według liczby pokoi (wszystkie lata): kawalerka: 135 000 zł (19 transakcji); mieszkanie 2-pokojowe: 321 500 zł (4 transakcje).
Jak zmieniały się ceny mieszkań w budynku Drzymały 7 (Pruszków)?
Mediana ceny za m² z lat 2023 i 2024 wzrosła o 91% wobec lat 2021 i 2022. Ceny nominalne, bez inflacji.
Ile mieszkań sprzedano w budynku Drzymały 7 (Pruszków) w ostatnim roku?
Brak transakcji w ostatnich 12 miesiącach; łącznie w rejestrze 23 transakcje z lat 2021–2024. Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Skąd są te ceny?
Z aktów notarialnych zapisanych w Rejestrze Cen Nieruchomości (starostowie i prezydenci miast, usługi GUGiK). To ceny zapłacone, a nie ofertowe. Nie publikujemy numerów lokali ani danych stron transakcji.