Pocztowa 9, Tarczyn: ceny mieszkań
31 transakcji w tym budynku w Rejestrze Cen Nieruchomości (akty notarialne z 2026 r.). Mediana ze wszystkich lat: 10 025 zł/m², z ostatnich 12 miesięcy: 10 025 zł/m² (31 transakcji).
- Ten budynekPocztowa 910 025 zł/m² · 31 transakcji
- UlicaPocztowa7951 zł/m² · 116 transakcji
- MiejscowośćTarczyn9047 zł/m² · 186 transakcji
Budynek i ulica: mediana ze wszystkich lat w rejestrze. Miejscowość: ostatnie 12 miesięcy (do 08.2026). Dzielnica ulicy: ta, w której leży najwięcej jej transakcji.
Wszystkie liczby na stronie: transakcje ze wszystkich lat w rejestrze; filtr .
Ceny w budynku rok po roku
| Rok | Mediana zł/m² | Cena r/r | Połowa transakcji | Transakcje | Transakcje r/r |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (do 05.2026) | 10 025 | - | 9722 – 10 207 | 31 | - |
Mediana roczna liczona przy co najmniej 3 transakcjach. Ceny nominalne. R/r: zmiana wobec poprzedniego roku; w bieżącym, niepełnym roku liczbę transakcji porównujemy z tymi samymi miesiącami rok wcześniej.
Wszystkie transakcje Pocztowa 9
Brak transakcji w wybranym okresie albo filtrze. Zmień okres, metraż albo rynek na górze strony.
| Data aktu | m² | Pokoje | Piętro | Rynek | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-05-06 | 45,21 | 2 | 3 | pierwotny | 466 390 zł | 10 316 |
| 2026-04-22 | 58,3 | 3 | 4 | pierwotny | 584 650 zł | 10 028 |
| 2026-04-16 | 57,89 | 2 | 4 | pierwotny | 564 298 zł | 9748 |
| 2026-04-15 | 58,2 | 3 | 5 | pierwotny | 575 000 zł | 9880 |
| 2026-04-15 | 41,37 | 2 | 4 | pierwotny | 428 833 zł | 10 366 |
| 2026-04-15 | 56,63 | 3 | 4 | pierwotny | 568 630 zł | 10 041 |
| 2026-04-14 | 56,66 | 3 | 5 | pierwotny | 557 216 zł | 9834 |
| 2026-04-14 | 41,46 | 2 | 4 | pierwotny | 443 926 zł | 10 707 |
| 2026-04-10 | 58,4 | 3 | 3 | pierwotny | 590 823 zł | 10 117 |
| 2026-04-10 | 45,37 | 2 | 4 | pierwotny | 475 532 zł | 10 481 |
| 2026-04-09 | 56,58 | 3 | 3 | pierwotny | 542 216 zł | 9583 |
| 2026-04-09 | 58,2 | 3 | 5 | pierwotny | 564 298 zł | 9696 |
| 2026-04-09 | 53,33 | 3 | 4 | pierwotny | 554 034 zł | 10 389 |
| 2026-04-08 | 75,42 | 4 | 5 | pierwotny | 695 000 zł | 9215 |
| 2026-04-08 | 53,19 | 3 | 2 | pierwotny | 532 930 zł | 10 019 |
| 2026-04-08 | 41,39 | 2 | 3 | pierwotny | 435 562 zł | 10 523 |
| 2026-04-08 | 53,1 | 3 | 5 | pierwotny | 538 660 zł | 10 144 |
| 2026-03-31 | 41,4 | 2 | 2 | pierwotny | 439 744 zł | 10 622 |
| 2026-03-31 | 41,35 | 2 | 3 | pierwotny | 424 652 zł | 10 270 |
| 2026-03-30 | 75,64 | 4 | 4 | pierwotny | 696 928 zł | 9214 |
| 2026-03-30 | 75,44 | 4 | 3 | pierwotny | 696 928 zł | 9238 |
| 2026-03-26 | 38,2 | 2 | 1 | pierwotny | 370 000 zł | 9686 |
| 2026-03-26 | 75,85 | 3 | 2 | pierwotny | 715 212 zł | 9429 |
| 2026-03-25 | 58,56 | 3 | 2 | pierwotny | 593 765 zł | 10 139 |
| 2026-03-25 | 56,72 | 3 | 2 | pierwotny | 568 630 zł | 10 025 |
| 2026-03-25 | 58,03 | 3 | 3 | pierwotny | 573 168 zł | 9877 |
| 2026-03-25 | 58,14 | 3 | 2 | pierwotny | 580 000 zł | 9976 |
| 2026-03-24 | 45,4 | 2 | 2 | pierwotny | 460 532 zł | 10 144 |
| 2026-03-24 | 57,82 | 3 | 1 | pierwotny | 565 000 zł | 9772 |
| 2026-03-24 | 56,49 | 3 | 1 | pierwotny | 568 630 zł | 10 066 |
| 2026-03-20 | 57,9 | 3 | 4 | wtórny | 526 950 zł | 9101 |
Uwagi do tych danych albo sprzeciw (art. 21 RODO) (jak przetwarzamy te dane).
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości prowadzony przez starostów i prezydentów miast, udostępniony przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii (usługa WFS RCN), a dla Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia i Bydgoszczy także usługi i pliki danych tych miast. Opracowano na podstawie materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (art. 40c ust. 3 Prawa geodezyjnego i kartograficznego). Usunęliśmy numery aktów notarialnych, dane notariuszy, strony transakcji i numery lokali; organy prowadzące rejestr nie odpowiadają za to opracowanie. Lokale mieszkalne, cały udział, 15–250 m², 1 000–60 000 zł/m². Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Czego tu nie ma: rejestr obejmuje tylko akty przeniesienia odrębnej własności lokalu. Nie ma w nim sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu (częstej w blokach spółdzielczych), cesji umów deweloperskich zawartych przed wyodrębnieniem lokalu ani aktów, których starostwo lub miasto jeszcze nie wpisało.
Pytania
Ile kosztuje mieszkanie w budynku Pocztowa 9 (Tarczyn)?
Mediana ceny za m² ze wszystkich transakcji (z 2026 r.) to 10 025 zł, a typowe mieszkanie kosztowało 564 298 zł. W ostatnich 12 miesiącach mediana wyniosła 10 025 zł/m² (31 transakcji).
Ile kosztuje kawalerka albo mieszkanie 2-pokojowe w budynku Pocztowa 9 (Tarczyn)?
Mediany cen według liczby pokoi (wszystkie lata): mieszkanie 2-pokojowe: 441 835 zł (10 transakcji); mieszkanie 3-pokojowe: 568 630 zł (18 transakcji); mieszkanie 4-pokojowe i większe: 696 928 zł (3 transakcje).
Ile mieszkań sprzedano w budynku Pocztowa 9 (Tarczyn) w ostatnim roku?
31 transakcji w ostatnich 12 miesiącach; łącznie w rejestrze 31 transakcji z 2026 r.. Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Skąd są te ceny?
Z aktów notarialnych zapisanych w Rejestrze Cen Nieruchomości (starostowie i prezydenci miast, usługi GUGiK). To ceny zapłacone, a nie ofertowe. Nie publikujemy numerów lokali ani danych stron transakcji.