Pawia 7, Piaseczno: ceny mieszkań
20 transakcji w tym budynku w Rejestrze Cen Nieruchomości (akty notarialne z lat 2024–2026). Mediana ze wszystkich lat: 12 282 zł/m², z ostatnich 12 miesięcy: 12 249 zł/m² (13 transakcji).
- Ten budynekPawia 712 282 zł/m² · 20 transakcji
- UlicaPawia12 314 zł/m² · 55 transakcji
- MiejscowośćPiaseczno12 197 zł/m² · 1016 transakcji
Budynek i ulica: mediana ze wszystkich lat w rejestrze. Miejscowość: ostatnie 12 miesięcy (do 09.2026). Dzielnica ulicy: ta, w której leży najwięcej jej transakcji.
Wszystkie liczby na stronie: transakcje ze wszystkich lat w rejestrze; filtr .
Ceny w budynku rok po roku
| Rok | Mediana zł/m² | Cena r/r | Połowa transakcji | Transakcje | Transakcje r/r |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (do 09.2026) | 12 286 | +5,1% | 12 249 – 12 962 | 9 | +200% |
| 2025 | 11 695 | -6,1% | 11 247 – 12 276 | 7 | +75% |
| 2024 | 12 448 | - | 12 316 – 12 466 | 4 | - |
Mediana roczna liczona przy co najmniej 3 transakcjach. Ceny nominalne. R/r: zmiana wobec poprzedniego roku; w bieżącym, niepełnym roku liczbę transakcji porównujemy z tymi samymi miesiącami rok wcześniej.
Wszystkie transakcje Pawia 7
Brak transakcji w wybranym okresie albo filtrze. Zmień okres, metraż albo rynek na górze strony.
| Data aktu | m² | Pokoje | Piętro | Rynek | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-09-16 | 50,84 | 2 | 4 | wtórny | 659 000 zł | 12 962 |
| 2026-08-19 | 51,35 | 3 | 4 | wtórny | 629 000 zł | 12 249 |
| 2026-07-03 | 46,8 | 2 | 4 | wtórny | 450 200 zł | 9620 |
| 2026-06-03 | 47,67 | 2 | 2 | wtórny | 628 000 zł | 13 174 |
| 2026-05-29 | 48,94 | 3 | 4 | wtórny | 689 500 zł | 14 089 |
| 2026-05-28 | 51,4 | 3 | - | wtórny | 629 000 zł | 12 237 |
| 2026-02-26 | 40,61 | 2 | 1 | wtórny | 519 500 zł | 12 792 |
| 2026-02-13 | 52,86 | 2 | 3 | wtórny | 649 000 zł | 12 278 |
| 2026-02-04 | 48,43 | 2 | 2 | wtórny | 595 000 zł | 12 286 |
| 2025-12-19 | 55,31 | 3 | 4 | wtórny | 614 000 zł | 11 101 |
| 2025-12-16 | 51,22 | 3 | 3 | wtórny | 599 000 zł | 11 695 |
| 2025-11-06 | 86,47 | 4 | - | wtórny | 807 900 zł | 9343 |
| 2025-11-05 | 51,15 | 3 | 3 | wtórny | 626 000 zł | 12 239 |
| 2025-07-17 | 51,81 | 2 | 2 | wtórny | 638 000 zł | 12 314 |
| 2025-07-16 | 47,4 | 2 | 4 | wtórny | 605 000 zł | 12 764 |
| 2025-02-20 | 46,08 | 2 | 2 | wtórny | 525 000 zł | 11 393 |
| 2024-11-27 | 50,47 | 2 | 4 | wtórny | 630 000 zł | 12 483 |
| 2024-10-01 | 53,5 | 2 | 2 | wtórny | 639 500 zł | 11 953 |
| 2024-08-20 | 66,66 | 4 | 2 | wtórny | 829 000 zł | 12 436 |
| 2024-07-19 | 59,39 | 3 | 2 | wtórny | 740 000 zł | 12 460 |
Uwagi do tych danych albo sprzeciw (art. 21 RODO) (jak przetwarzamy te dane).
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości prowadzony przez starostów i prezydentów miast, udostępniony przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii (usługa WFS RCN), a dla Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia i Bydgoszczy także usługi i pliki danych tych miast. Opracowano na podstawie materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (art. 40c ust. 3 Prawa geodezyjnego i kartograficznego). Usunęliśmy numery aktów notarialnych, dane notariuszy, strony transakcji i numery lokali; organy prowadzące rejestr nie odpowiadają za to opracowanie. Lokale mieszkalne, cały udział, 15–250 m², 1 000–60 000 zł/m². Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Czego tu nie ma: rejestr obejmuje tylko akty przeniesienia odrębnej własności lokalu. Nie ma w nim sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu (częstej w blokach spółdzielczych), cesji umów deweloperskich zawartych przed wyodrębnieniem lokalu ani aktów, których starostwo lub miasto jeszcze nie wpisało.
Pytania
Ile kosztuje mieszkanie w budynku Pawia 7 (Piaseczno)?
Mediana ceny za m² ze wszystkich transakcji (z lat 2024–2026) to 12 282 zł, a typowe mieszkanie kosztowało 629 000 zł. W ostatnich 12 miesiącach mediana wyniosła 12 249 zł/m² (13 transakcji).
Ile kosztuje kawalerka albo mieszkanie 2-pokojowe w budynku Pawia 7 (Piaseczno)?
Mediany cen według liczby pokoi (wszystkie lata): mieszkanie 2-pokojowe: 628 000 zł (11 transakcji); mieszkanie 3-pokojowe: 629 000 zł (7 transakcji).
Ile mieszkań sprzedano w budynku Pawia 7 (Piaseczno) w ostatnim roku?
13 transakcji w ostatnich 12 miesiącach; łącznie w rejestrze 20 transakcji z lat 2024–2026. Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Skąd są te ceny?
Z aktów notarialnych zapisanych w Rejestrze Cen Nieruchomości (starostowie i prezydenci miast, usługi GUGiK). To ceny zapłacone, a nie ofertowe. Nie publikujemy numerów lokali ani danych stron transakcji.