Powstańców 35, Ząbki: ceny mieszkań
26 transakcji w tym budynku w Rejestrze Cen Nieruchomości (akty notarialne z lat 2021–2026). Mediana ze wszystkich lat: 11 700 zł/m², z ostatnich 12 miesięcy: 13 711 zł/m² (3 transakcje).
- Ten budynekPowstańców 3511 700 zł/m² · 26 transakcji
- UlicaPowstańców10 346 zł/m² · 508 transakcji
- MiejscowośćZąbki12 488 zł/m² · 362 transakcje
Budynek i ulica: mediana ze wszystkich lat w rejestrze. Miejscowość: ostatnie 12 miesięcy (do 06.2026). Dzielnica ulicy: ta, w której leży najwięcej jej transakcji.
Wszystkie liczby na stronie: transakcje ze wszystkich lat w rejestrze; filtr .
Ceny w budynku rok po roku
| Rok | Mediana zł/m² | Cena r/r | Połowa transakcji | Transakcje | Transakcje r/r |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (do 07.2026) | 13 711 | - | 12 124 – 14 109 | 3 | +200% |
| 2025 | - | - | - | 2 | -71,4% |
| 2024 | 12 443 | +14,1% | 12 313 – 15 035 | 7 | -12,5% |
| 2023 | 10 908 | +1,6% | 10 357 – 11 670 | 8 | +100% |
| 2022 | 10 737 | - | 9266 – 11 506 | 4 | +100% |
| 2021 | - | - | - | 2 | - |
Mediana roczna liczona przy co najmniej 3 transakcjach. Ceny nominalne. R/r: zmiana wobec poprzedniego roku; w bieżącym, niepełnym roku liczbę transakcji porównujemy z tymi samymi miesiącami rok wcześniej.
Wszystkie transakcje Powstańców 35
Brak transakcji w wybranym okresie albo filtrze. Zmień okres, metraż albo rynek na górze strony.
| Data aktu | m² | Pokoje | Piętro | Rynek | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-07-03 | 53,97 | 3 | 4 | wtórny | 740 000 zł | 13 711 |
| 2026-04-28 | 54,57 | 2 | 2 | wtórny | 575 000 zł | 10 537 |
| 2026-03-19 | 48,94 | 2 | 2 | wtórny | 710 000 zł | 14 508 |
| 2025-08-12 | 36,56 | 1 | 1 | wtórny | 539 000 zł | 14 743 |
| 2025-05-27 | 48,95 | 3 | 1 | wtórny | 685 000 zł | 13 994 |
| 2024-10-15 | 36,56 | 1 | 1 | wtórny | 545 000 zł | 14 907 |
| 2024-08-13 | 54,27 | 3 | 2 | wtórny | 515 000 zł | 9490 |
| 2024-08-13 | 72,35 | 4 | 4 | wtórny | 889 900 zł | 12 300 |
| 2024-07-12 | 39,57 | 3 | 3 | wtórny | 600 000 zł | 15 163 |
| 2024-01-29 | 48,68 | 3 | 1 | wtórny | 600 000 zł | 12 325 |
| 2024-01-26 | 57,05 | 3 | 3 | wtórny | 709 900 zł | 12 443 |
| 2024-01-22 | 32,39 | 2 | 3 | wtórny | 500 000 zł | 15 437 |
| 2023-12-28 | 50,79 | 3 | 5 | wtórny | 625 000 zł | 12 306 |
| 2023-11-23 | 48,54 | 3 | 2 | wtórny | 565 000 zł | 11 640 |
| 2023-11-20 | 54,42 | 3 | 5 | wtórny | 640 000 zł | 11 760 |
| 2023-08-31 | 44,46 | 2 | 1 | wtórny | 489 000 zł | 10 999 |
| 2023-08-21 | 47,15 | 2 | 2 | wtórny | 510 000 zł | 10 817 |
| 2023-07-17 | 56,93 | 3 | 4 | wtórny | 590 000 zł | 10 364 |
| 2023-06-27 | 50,3 | 3 | 5 | wtórny | 520 000 zł | 10 338 |
| 2023-02-17 | 42,2 | 1 | 4 | wtórny | 410 000 zł | 9716 |
| 2022-12-08 | 32,39 | 2 | 3 | wtórny | 203 900 zł | 6295 |
| 2022-12-01 | 44,46 | 2 | 1 | wtórny | 550 000 zł | 12 371 |
| 2022-11-07 | 41,04 | 3 | 3 | wtórny | 420 900 zł | 10 256 |
| 2022-04-08 | 29,73 | 1 | 5 | wtórny | 333 500 zł | 11 218 |
| 2021-08-20 | 48,68 | 3 | 1 | wtórny | 424 938 zł | 8729 |
| 2021-06-16 | 48,31 | 3 | 4 | wtórny | 432 000 zł | 8942 |
Uwagi do tych danych albo sprzeciw (art. 21 RODO) (jak przetwarzamy te dane).
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości prowadzony przez starostów i prezydentów miast, udostępniony przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii (usługa WFS RCN), a dla Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia i Bydgoszczy także usługi i pliki danych tych miast. Opracowano na podstawie materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (art. 40c ust. 3 Prawa geodezyjnego i kartograficznego). Usunęliśmy numery aktów notarialnych, dane notariuszy, strony transakcji i numery lokali; organy prowadzące rejestr nie odpowiadają za to opracowanie. Lokale mieszkalne, cały udział, 15–250 m², 1 000–60 000 zł/m². Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Czego tu nie ma: rejestr obejmuje tylko akty przeniesienia odrębnej własności lokalu. Nie ma w nim sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu (częstej w blokach spółdzielczych), cesji umów deweloperskich zawartych przed wyodrębnieniem lokalu ani aktów, których starostwo lub miasto jeszcze nie wpisało.
Pytania
Ile kosztuje mieszkanie w budynku Powstańców 35 (Ząbki)?
Mediana ceny za m² ze wszystkich transakcji (z lat 2021–2026) to 11 700 zł, a typowe mieszkanie kosztowało 547 500 zł. W ostatnich 12 miesiącach mediana wyniosła 13 711 zł/m² (3 transakcje).
Ile kosztuje kawalerka albo mieszkanie 2-pokojowe w budynku Powstańców 35 (Ząbki)?
Mediany cen według liczby pokoi (wszystkie lata): kawalerka: 474 500 zł (4 transakcje); mieszkanie 2-pokojowe: 510 000 zł (7 transakcji); mieszkanie 3-pokojowe: 595 000 zł (14 transakcji).
Jak zmieniały się ceny mieszkań w budynku Powstańców 35 (Ząbki)?
Mediana ceny za m² z lat 2025 i 2026 wzrosła o 46% wobec lat 2021 i 2022. Ceny nominalne, bez inflacji.
Ile mieszkań sprzedano w budynku Powstańców 35 (Ząbki) w ostatnim roku?
3 transakcje w ostatnich 12 miesiącach; łącznie w rejestrze 26 transakcji z lat 2021–2026. Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Skąd są te ceny?
Z aktów notarialnych zapisanych w Rejestrze Cen Nieruchomości (starostowie i prezydenci miast, usługi GUGiK). To ceny zapłacone, a nie ofertowe. Nie publikujemy numerów lokali ani danych stron transakcji.