Powstańców 37, Ząbki: ceny mieszkań
20 transakcji w tym budynku w Rejestrze Cen Nieruchomości (akty notarialne z lat 2021–2026). Mediana ze wszystkich lat: 12 170 zł/m², z ostatnich 12 miesięcy: 13 201 zł/m² (5 transakcji).
- Ten budynekPowstańców 3712 170 zł/m² · 20 transakcji
- UlicaPowstańców10 346 zł/m² · 508 transakcji
- MiejscowośćZąbki12 488 zł/m² · 362 transakcje
Budynek i ulica: mediana ze wszystkich lat w rejestrze. Miejscowość: ostatnie 12 miesięcy (do 06.2026). Dzielnica ulicy: ta, w której leży najwięcej jej transakcji.
Wszystkie liczby na stronie: transakcje ze wszystkich lat w rejestrze; filtr .
Ceny w budynku rok po roku
| Rok | Mediana zł/m² | Cena r/r | Połowa transakcji | Transakcje | Transakcje r/r |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (do 05.2026) | 13 386 | +7,2% | 13 171 – 13 924 | 4 | +100% |
| 2025 | 12 488 | -0,6% | 11 786 – 12 925 | 5 | +25% |
| 2024 | 12 557 | - | 12 289 – 12 742 | 4 | +100% |
| 2023 | - | - | - | 2 | -50% |
| 2022 | 9825 | - | 9238 – 10 481 | 4 | +300% |
| 2021 | - | - | - | 1 | - |
Mediana roczna liczona przy co najmniej 3 transakcjach. Ceny nominalne. R/r: zmiana wobec poprzedniego roku; w bieżącym, niepełnym roku liczbę transakcji porównujemy z tymi samymi miesiącami rok wcześniej.
Wszystkie transakcje Powstańców 37
Brak transakcji w wybranym okresie albo filtrze. Zmień okres, metraż albo rynek na górze strony.
| Data aktu | m² | Pokoje | Piętro | Rynek | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-05-06 | 45,61 | 3 | 1 | wtórny | 619 000 zł | 13 572 |
| 2026-03-23 | 53,51 | 3 | 5 | wtórny | 700 000 zł | 13 082 |
| 2026-03-16 | 51,51 | 3 | 1 | wtórny | 680 000 zł | 13 201 |
| 2026-03-05 | 86,43 | 4 | 3 | wtórny | 1 295 000 zł | 14 983 |
| 2025-11-12 | 50,29 | 3 | 1 | wtórny | 650 000 zł | 12 925 |
| 2025-10-10 | 50,29 | 3 | 1 | wtórny | 703 000 zł | 13 979 |
| 2025-06-06 | 74,24 | 3 | 3 | wtórny | 875 000 zł | 11 786 |
| 2025-05-20 | 72,63 | 3 | 1 | wtórny | 907 000 zł | 12 488 |
| 2025-04-17 | 45,61 | 3 | 1 | wtórny | 525 000 zł | 11 511 |
| 2024-11-28 | 53,51 | 3 | 5 | wtórny | 679 900 zł | 12 706 |
| 2024-11-21 | 58,83 | 3 | 4 | wtórny | 730 000 zł | 12 409 |
| 2024-10-23 | 50,29 | 3 | 5 | wtórny | 600 000 zł | 11 931 |
| 2024-04-25 | 50,2 | 3 | 1 | wtórny | 645 000 zł | 12 849 |
| 2023-10-16 | 86,43 | 4 | 2 | wtórny | 795 000 zł | 9198 |
| 2023-08-31 | 48,26 | 2 | 1 | wtórny | 574 000 zł | 11 894 |
| 2022-10-19 | 50,29 | 3 | 5 | wtórny | 519 000 zł | 10 320 |
| 2022-05-17 | 50,2 | 3 | 2 | wtórny | 450 000 zł | 8964 |
| 2022-04-21 | 58,83 | 3 | 5 | wtórny | 644 938 zł | 10 963 |
| 2022-02-16 | 58,83 | 3 | 4 | wtórny | 548 840 zł | 9329 |
| 2021-08-23 | 86,43 | 4 | 2 | wtórny | 693 500 zł | 8024 |
Uwagi do tych danych albo sprzeciw (art. 21 RODO) (jak przetwarzamy te dane).
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości prowadzony przez starostów i prezydentów miast, udostępniony przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii (usługa WFS RCN), a dla Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia i Bydgoszczy także usługi i pliki danych tych miast. Opracowano na podstawie materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (art. 40c ust. 3 Prawa geodezyjnego i kartograficznego). Usunęliśmy numery aktów notarialnych, dane notariuszy, strony transakcji i numery lokali; organy prowadzące rejestr nie odpowiadają za to opracowanie. Lokale mieszkalne, cały udział, 15–250 m², 1 000–60 000 zł/m². Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Czego tu nie ma: rejestr obejmuje tylko akty przeniesienia odrębnej własności lokalu. Nie ma w nim sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu (częstej w blokach spółdzielczych), cesji umów deweloperskich zawartych przed wyodrębnieniem lokalu ani aktów, których starostwo lub miasto jeszcze nie wpisało.
Pytania
Ile kosztuje mieszkanie w budynku Powstańców 37 (Ząbki)?
Mediana ceny za m² ze wszystkich transakcji (z lat 2021–2026) to 12 170 zł, a typowe mieszkanie kosztowało 664 950 zł. W ostatnich 12 miesiącach mediana wyniosła 13 201 zł/m² (5 transakcji).
Ile kosztuje kawalerka albo mieszkanie 2-pokojowe w budynku Powstańców 37 (Ząbki)?
Mediany cen według liczby pokoi (wszystkie lata): mieszkanie 3-pokojowe: 647 500 zł (16 transakcji); mieszkanie 4-pokojowe i większe: 795 000 zł (3 transakcje).
Jak zmieniały się ceny mieszkań w budynku Powstańców 37 (Ząbki)?
Mediana ceny za m² z lat 2025 i 2026 wzrosła o 40% wobec lat 2021 i 2022. Ceny nominalne, bez inflacji.
Ile mieszkań sprzedano w budynku Powstańców 37 (Ząbki) w ostatnim roku?
5 transakcji w ostatnich 12 miesiącach; łącznie w rejestrze 20 transakcji z lat 2021–2026. Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Skąd są te ceny?
Z aktów notarialnych zapisanych w Rejestrze Cen Nieruchomości (starostowie i prezydenci miast, usługi GUGiK). To ceny zapłacone, a nie ofertowe. Nie publikujemy numerów lokali ani danych stron transakcji.