Powstańców 52, Ząbki: ceny mieszkań
21 transakcji w tym budynku w Rejestrze Cen Nieruchomości (akty notarialne z lat 2021–2026). Mediana ze wszystkich lat: 7105 zł/m².
- Ten budynekPowstańców 527105 zł/m² · 21 transakcji
- UlicaPowstańców10 346 zł/m² · 508 transakcji
- MiejscowośćZąbki12 488 zł/m² · 362 transakcje
Budynek i ulica: mediana ze wszystkich lat w rejestrze. Miejscowość: ostatnie 12 miesięcy (do 06.2026). Dzielnica ulicy: ta, w której leży najwięcej jej transakcji.
Wszystkie liczby na stronie: transakcje ze wszystkich lat w rejestrze; filtr .
Ceny w budynku rok po roku
| Rok | Mediana zł/m² | Cena r/r | Połowa transakcji | Transakcje | Transakcje r/r |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (do 04.2026) | - | - | - | 1 | - |
| 2024 | - | - | - | 1 | -66,7% |
| 2023 | 10 403 | +47,7% | 9727 – 10 499 | 3 | -70% |
| 2022 | 7046 | +2,1% | 6886 – 7146 | 10 | +66,7% |
| 2021 | 6904 | - | 6759 – 7570 | 6 | - |
Mediana roczna liczona przy co najmniej 3 transakcjach. Ceny nominalne. R/r: zmiana wobec poprzedniego roku; w bieżącym, niepełnym roku liczbę transakcji porównujemy z tymi samymi miesiącami rok wcześniej.
Wszystkie transakcje Powstańców 52
Brak transakcji w wybranym okresie albo filtrze. Zmień okres, metraż albo rynek na górze strony.
| Data aktu | m² | Pokoje | Piętro | Rynek | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-04-23 | 68,08 | 3 | 3 | wtórny | 1 100 000 zł | 16 157 |
| 2024-09-19 | 55,96 | 3 | 4 | wtórny | 765 000 zł | 13 670 |
| 2023-10-30 | 62,3 | 3 | 3 | wtórny | 660 000 zł | 10 594 |
| 2023-09-06 | 71,13 | 3 | 3 | wtórny | 740 000 zł | 10 403 |
| 2023-06-30 | 71,23 | 3 | 3 | wtórny | 644 700 zł | 9051 |
| 2022-06-02 | 62,3 | 3 | 3 | wtórny | 570 000 zł | 9149 |
| 2022-01-27 | 71,13 | 3 | 3 | pierwotny | 485 000 zł | 6819 |
| 2022-01-26 | 76,36 | 4 | 3 | pierwotny | 525 000 zł | 6875 |
| 2022-01-21 | 71,23 | 3 | 4 | pierwotny | 500 000 zł | 7020 |
| 2022-01-21 | 71,13 | 3 | 4 | pierwotny | 492 000 zł | 6917 |
| 2022-01-21 | 71,23 | 3 | 2 | pierwotny | 510 000 zł | 7160 |
| 2022-01-19 | 39,3 | 2 | 2 | pierwotny | 308 000 zł | 7837 |
| 2022-01-19 | 59,11 | 3 | 3 | pierwotny | 420 000 zł | 7105 |
| 2022-01-19 | 76,36 | 4 | 2 | pierwotny | 540 000 zł | 7072 |
| 2022-01-14 | 76,36 | 4 | 4 | pierwotny | 524 000 zł | 6862 |
| 2021-12-30 | 45,05 | 2 | 2 | pierwotny | 360 000 zł | 7991 |
| 2021-12-30 | 76,36 | 4 | 2 | pierwotny | 490 000 zł | 6417 |
| 2021-12-30 | 39,3 | 2 | 4 | pierwotny | 275 000 zł | 6997 |
| 2021-12-28 | 76,36 | 4 | 4 | pierwotny | 520 000 zł | 6810 |
| 2021-12-28 | 62,3 | 3 | 4 | pierwotny | 420 000 zł | 6742 |
| 2021-12-28 | 39,3 | 2 | 3 | pierwotny | 305 000 zł | 7761 |
Uwagi do tych danych albo sprzeciw (art. 21 RODO) (jak przetwarzamy te dane).
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości prowadzony przez starostów i prezydentów miast, udostępniony przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii (usługa WFS RCN), a dla Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia i Bydgoszczy także usługi i pliki danych tych miast. Opracowano na podstawie materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (art. 40c ust. 3 Prawa geodezyjnego i kartograficznego). Usunęliśmy numery aktów notarialnych, dane notariuszy, strony transakcji i numery lokali; organy prowadzące rejestr nie odpowiadają za to opracowanie. Lokale mieszkalne, cały udział, 15–250 m², 1 000–60 000 zł/m². Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Czego tu nie ma: rejestr obejmuje tylko akty przeniesienia odrębnej własności lokalu. Nie ma w nim sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu (częstej w blokach spółdzielczych), cesji umów deweloperskich zawartych przed wyodrębnieniem lokalu ani aktów, których starostwo lub miasto jeszcze nie wpisało.
Pytania
Ile kosztuje mieszkanie w budynku Powstańców 52 (Ząbki)?
Mediana ceny za m² ze wszystkich transakcji (z lat 2021–2026) to 7105 zł, a typowe mieszkanie kosztowało 510 000 zł.
Ile kosztuje kawalerka albo mieszkanie 2-pokojowe w budynku Powstańców 52 (Ząbki)?
Mediany cen według liczby pokoi (wszystkie lata): mieszkanie 2-pokojowe: 306 500 zł (4 transakcje); mieszkanie 3-pokojowe: 540 000 zł (12 transakcji); mieszkanie 4-pokojowe i większe: 524 000 zł (5 transakcji).
Ile mieszkań sprzedano w budynku Powstańców 52 (Ząbki) w ostatnim roku?
1 transakcja w ostatnich 12 miesiącach; łącznie w rejestrze 21 transakcji z lat 2021–2026. Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Skąd są te ceny?
Z aktów notarialnych zapisanych w Rejestrze Cen Nieruchomości (starostowie i prezydenci miast, usługi GUGiK). To ceny zapłacone, a nie ofertowe. Nie publikujemy numerów lokali ani danych stron transakcji.