Powstańców 60, Ząbki: ceny mieszkań
26 transakcji w tym budynku w Rejestrze Cen Nieruchomości (akty notarialne z lat 2021–2026). Mediana ze wszystkich lat: 10 048 zł/m², z ostatnich 12 miesięcy: 11 905 zł/m² (6 transakcji).
- Ten budynekPowstańców 6010 048 zł/m² · 26 transakcji
- UlicaPowstańców10 346 zł/m² · 508 transakcji
- MiejscowośćZąbki12 488 zł/m² · 362 transakcje
Budynek i ulica: mediana ze wszystkich lat w rejestrze. Miejscowość: ostatnie 12 miesięcy (do 06.2026). Dzielnica ulicy: ta, w której leży najwięcej jej transakcji.
Wszystkie liczby na stronie: transakcje ze wszystkich lat w rejestrze; filtr .
Ceny w budynku rok po roku
| Rok | Mediana zł/m² | Cena r/r | Połowa transakcji | Transakcje | Transakcje r/r |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (do 06.2026) | 11 750 | -4,3% | 11 713 – 12 060 | 5 | - |
| 2025 | 12 281 | +10,4% | 11 112 – 12 574 | 3 | -25% |
| 2024 | 11 122 | +15,6% | 9978 – 12 333 | 4 | -42,9% |
| 2023 | 9625 | +2,4% | 8907 – 11 869 | 7 | +75% |
| 2022 | 9398 | +13,9% | 8952 – 9930 | 4 | +33,3% |
| 2021 | 8250 | - | 7602 – 8371 | 3 | - |
Mediana roczna liczona przy co najmniej 3 transakcjach. Ceny nominalne. R/r: zmiana wobec poprzedniego roku; w bieżącym, niepełnym roku liczbę transakcji porównujemy z tymi samymi miesiącami rok wcześniej.
Wszystkie transakcje Powstańców 60
Brak transakcji w wybranym okresie albo filtrze. Zmień okres, metraż albo rynek na górze strony.
| Data aktu | m² | Pokoje | Piętro | Rynek | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-06-12 | 40 | 3 | 5 | wtórny | 470 000 zł | 11 750 |
| 2026-06-11 | 39,8 | 3 | 3 | wtórny | 480 000 zł | 12 060 |
| 2026-06-10 | 39,7 | 3 | 6 | wtórny | 465 000 zł | 11 713 |
| 2026-05-28 | 26,2 | 2 | - | wtórny | 439 500 zł | 16 775 |
| 2026-02-25 | 44,4 | 3 | 5 | wtórny | 395 000 zł | 8896 |
| 2025-12-19 | 39,9 | 3 | 1 | wtórny | 490 000 zł | 12 281 |
| 2025-09-04 | 53,3 | 3 | 6 | wtórny | 530 000 zł | 9944 |
| 2025-08-28 | 44,3 | 3 | 5 | wtórny | 570 000 zł | 12 867 |
| 2024-09-16 | 40,2 | 3 | 6 | wtórny | 525 000 zł | 13 060 |
| 2024-02-13 | 39,7 | 3 | 3 | wtórny | 480 000 zł | 12 091 |
| 2024-01-25 | 52,9 | 3 | 4 | wtórny | 500 000 zł | 9452 |
| 2024-01-09 | 26,1 | 2 | - | wtórny | 265 000 zł | 10 153 |
| 2023-12-22 | 40,1 | 3 | 5 | wtórny | 510 000 zł | 12 718 |
| 2023-11-28 | 26,1 | 2 | - | wtórny | 375 000 zł | 14 368 |
| 2023-07-28 | 40,1 | 3 | 5 | wtórny | 260 000 zł | 6484 |
| 2023-06-20 | 39,7 | 3 | 1 | wtórny | 437 500 zł | 11 020 |
| 2023-04-14 | 26 | 2 | 3 | wtórny | 228 000 zł | 8769 |
| 2023-02-23 | 40 | 3 | 1 | wtórny | 385 000 zł | 9625 |
| 2023-02-16 | 39,8 | 3 | 4 | wtórny | 360 000 zł | 9045 |
| 2022-12-13 | 39,9 | 3 | 6 | wtórny | 370 000 zł | 9273 |
| 2022-11-07 | 53,7 | 3 | 2 | wtórny | 429 000 zł | 7989 |
| 2022-06-24 | 39,8 | 3 | 6 | wtórny | 379 000 zł | 9523 |
| 2022-01-17 | 26 | 2 | - | wtórny | 290 000 zł | 11 154 |
| 2021-10-21 | 39,8 | 2 | 3 | wtórny | 338 000 zł | 8492 |
| 2021-10-04 | 53,5 | 3 | 3 | wtórny | 372 000 zł | 6953 |
| 2021-07-02 | 40 | 3 | 2 | wtórny | 330 000 zł | 8250 |
Uwagi do tych danych albo sprzeciw (art. 21 RODO) (jak przetwarzamy te dane).
Źródło: Rejestr Cen Nieruchomości prowadzony przez starostów i prezydentów miast, udostępniony przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii (usługa WFS RCN), a dla Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia i Bydgoszczy także usługi i pliki danych tych miast. Opracowano na podstawie materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (art. 40c ust. 3 Prawa geodezyjnego i kartograficznego). Usunęliśmy numery aktów notarialnych, dane notariuszy, strony transakcji i numery lokali; organy prowadzące rejestr nie odpowiadają za to opracowanie. Lokale mieszkalne, cały udział, 15–250 m², 1 000–60 000 zł/m². Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Czego tu nie ma: rejestr obejmuje tylko akty przeniesienia odrębnej własności lokalu. Nie ma w nim sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu (częstej w blokach spółdzielczych), cesji umów deweloperskich zawartych przed wyodrębnieniem lokalu ani aktów, których starostwo lub miasto jeszcze nie wpisało.
Pytania
Ile kosztuje mieszkanie w budynku Powstańców 60 (Ząbki)?
Mediana ceny za m² ze wszystkich transakcji (z lat 2021–2026) to 10 048 zł, a typowe mieszkanie kosztowało 412 000 zł. W ostatnich 12 miesiącach mediana wyniosła 11 905 zł/m² (6 transakcji).
Ile kosztuje kawalerka albo mieszkanie 2-pokojowe w budynku Powstańców 60 (Ząbki)?
Mediany cen według liczby pokoi (wszystkie lata): mieszkanie 2-pokojowe: 314 000 zł (6 transakcji); mieszkanie 3-pokojowe: 451 250 zł (20 transakcji).
Jak zmieniały się ceny mieszkań w budynku Powstańców 60 (Ząbki)?
Mediana ceny za m² z lat 2025 i 2026 wzrosła o 40% wobec lat 2021 i 2022. Ceny nominalne, bez inflacji.
Ile mieszkań sprzedano w budynku Powstańców 60 (Ząbki) w ostatnim roku?
6 transakcji w ostatnich 12 miesiącach; łącznie w rejestrze 26 transakcji z lat 2021–2026. Ostatnie miesiące są niepełne, bo starostwa przekazują akty z opóźnieniem.
Skąd są te ceny?
Z aktów notarialnych zapisanych w Rejestrze Cen Nieruchomości (starostowie i prezydenci miast, usługi GUGiK). To ceny zapłacone, a nie ofertowe. Nie publikujemy numerów lokali ani danych stron transakcji.