Ціни квартир, у серпень 2026
Медіана ціни квартири в Польщі за період червень ‑ серпень 2026 становила 9 042 зл./м², на 4,9% більше, ніж роком раніше. На вторинному ринку ціни зростають у 75, а знижуються у 9 з 107 порівнюваних міст і гмін.
Де ціни зростають найшвидше
| # | Населений пункт | Воєводство | Медіана, вторинний ринок, зл./м² | Рік до року | Угоди вторинний ринок |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Лукув | Люблінське | 8 622 | +27,4% | 64 |
| 2 | Мосіна | Великопольське | 10 211 | +21,9% | 54 |
| 3 | Острув-Велькопольський | Великопольське | 7 039 | +20,3% | 70 |
| 4 | Зомбковіце-Шльонське | Нижньосілезьке | 4 416 | +17,1% | 50 |
| 5 | Конти-Вроцлавські | Нижньосілезьке | 11 575 | +16,9% | 54 |
| 6 | Рацибуж | Сілезьке | 5 465 | +15,9% | 50 |
| 7 | Хшанув | Малопольське | 7 014 | +15% | 51 |
| 8 | Курнік | Великопольське | 9 470 | +14,1% | 78 |
| 9 | Ілава | Вармінсько-Мазурське | 7 869 | +13% | 69 |
| 10 | гміна Лешноволя | Мазовецьке | 13 386 | +12,8% | 71 |
| 11 | Ожарув-Мазовецький | Мазовецьке | 12 866 | +12,5% | 62 |
| 12 | Перемишль | Підкарпатське | 6 281 | +12% | 69 |
| 13 | Тарнув | Малопольське | 7 411 | +11,6% | 108 |
| 14 | Тчев | Поморське | 8 078 | +10,9% | 129 |
| 15 | Ломжа | Підляське | 8 217 | +10,7% | 68 |
Де ціни знижуються або зростають найповільніше
| # | Населений пункт | Воєводство | Медіана, вторинний ринок, зл./м² | Рік до року | Угоди вторинний ринок |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Оструда | Вармінсько-Мазурське | 5 955 | -9,7% | 64 |
| 2 | Остроленка | Мазовецьке | 7 253 | -6,5% | 54 |
| 3 | Зґожелець | Нижньосілезьке | 6 060 | -6,3% | 64 |
| 4 | Новий Сонч | Малопольське | 6 717 | -4,9% | 65 |
| 5 | Лодзь | Лодзинське | 7 667 | -3,7% | 939 |
| 6 | Зомбки | Мазовецьке | 12 533 | -2,7% | 52 |
| 7 | Белхатув | Лодзинське | 5 388 | -2,1% | 73 |
| 8 | Ґіжицько | Вармінсько-Мазурське | 6 521 | -1,9% | 64 |
| 9 | Явожно | Сілезьке | 6 156 | -1,7% | 91 |
| 10 | Сопот | Поморське | 17 668 | -1,4% | 78 |
| 11 | Слупськ | Поморське | 6 944 | -1,3% | 177 |
| 12 | Жаґань | Любуське | 4 921 | -1,3% | 54 |
| 13 | Конін | Великопольське | 5 770 | -1,1% | 125 |
| 14 | Свідниця | Нижньосілезьке | 6 793 | -1,1% | 82 |
| 15 | Ґожув-Велькопольський | Любуське | 7 457 | -0,9% | 248 |
Найдорожчі та найдешевші великі ринки
Населені пункти зі щонайменше 100 угодами за період червень ‑ серпень 2026.
| Населений пункт | Медіана, зл./м² | Рік до року | Транзакції |
|---|---|---|---|
| Краків | 15 235 | +4% | 2673 |
| Вроцлав | 13 177 | +5,5% | 2926 |
| Ґданськ | 13 027 | +0,5% | 2601 |
| Прушкув | 12 849 | +3,1% | 147 |
| Пясечно | 12 749 | +8,4% | 368 |
| Ґдиня | 12 307 | +5,3% | 857 |
| Познань | 11 986 | +4,2% | 1591 |
| Ожарув-Мазовецький | 11 703 | +20% | 127 |
| гміна Лешноволя | 10 957 | +16,1% | 261 |
| Величка | 10 902 | +15,4% | 125 |
| Румя | 10 656 | +16% | 299 |
| Колобжег | 10 514 | +1,1% | 200 |
| Щецин | 10 383 | +4,7% | 1222 |
| гміна Прущ-Ґданський | 10 239 | +3,8% | 133 |
| Люблін | 10 234 | +0,2% | 694 |
| Ополе | 10 130 | +8% | 337 |
| Катовіце | 10 116 | +3,8% | 1153 |
| Седльце | 10 114 | +14,9% | 162 |
| гміна Коморнікі | 10 047 | +9,8% | 166 |
| Жешув | 10 017 | +2,1% | 708 |
| Ольштин | 9 965 | +11,7% | 753 |
| Торунь | 9 930 | +9,9% | 582 |
| Бельсько-Бяла | 9 905 | +21,8% | 428 |
| Білосток | 9 835 | +1,5% | 890 |
| Сехніце | 9 671 | +16,1% | 176 |
| гміна Допево | 9 618 | +3,9% | 246 |
| Лодзь | 9 348 | +5,7% | 1882 |
| гміна Тарново-Подґурне | 9 290 | +5,5% | 116 |
| Олава | 9 263 | +0,7% | 102 |
| Любонь | 9 198 | +9,5% | 139 |
| Сважендз | 9 123 | +12,1% | 426 |
| Бидгощ | 8 771 | +8,1% | 636 |
| Лукув | 8 624 | -1,2% | 109 |
| Ґлівіце | 8 519 | +13,4% | 565 |
| Домброва-Гурнича | 8 508 | +46,9% | 369 |
| Тчев | 8 462 | +15,1% | 152 |
| гміна Рокетниця | 8 404 | +3,3% | 109 |
| Плоцьк | 8 336 | +1,5% | 198 |
| Ілава | 8 086 | +16,4% | 107 |
| Каліш | 8 060 | +18,8% | 173 |
| Ломжа | 8 004 | +5,6% | 151 |
| Тихи | 7 920 | +1,3% | 237 |
| Тарнув | 7 864 | +8,3% | 203 |
| Свідниця | 7 744 | +5,1% | 107 |
| Семяновіце-Шльонські | 7 743 | +16,2% | 176 |
| Старгард | 7 700 | +6,2% | 271 |
| Ґожув-Велькопольський | 7 616 | +2,9% | 280 |
| Любін | 7 536 | +3,2% | 218 |
| Мальборк | 7 462 | +16,4% | 125 |
| Слупськ | 7 388 | -2,7% | 237 |
| Піла | 7 285 | -8,2% | 160 |
| Тарновські Гури | 6 790 | +5,3% | 100 |
| Ченстохова | 6 663 | -0,2% | 350 |
| Леґниця | 6 619 | +4,3% | 288 |
| Лемборк | 6 603 | +11,6% | 109 |
| Холм | 6 597 | +12% | 122 |
| Хожув | 6 457 | +14,2% | 309 |
| Сосновець | 6 427 | +11,9% | 374 |
| Явожно | 6 302 | -2,4% | 107 |
| Рибник | 6 182 | +2,1% | 167 |
| Ґлоґув | 6 110 | -1,3% | 143 |
| Свєнтохловіце | 6 000 | +1,6% | 111 |
| Конін | 5 930 | -3,5% | 141 |
| Іновроцлав | 5 810 | +4,5% | 178 |
| Забже | 5 609 | -5,9% | 363 |
| Влоцлавек | 5 527 | -12,1% | 165 |
| Руда-Шльонська | 5 506 | +2,9% | 106 |
| Валбжих | 4 937 | +8,2% | 196 |
| Битом | 4 362 | -0,7% | 371 |
Як читати цей звіт
Ми порівнюємо медіани цін за м² за три місяці (червень ‑ серпень 2026) із тими самими місяцями попереднього року, щоб нівелювати сезонність і випадкові коливання. Рейтинги зростань і знижень розраховуємо для вторинного ринку (вживані квартири), оскільки на первинному ринку медіана різко змінюється, коли забудовник саме здає дорожчий або дешевший об'єкт. До рейтингу входять населені пункти зі щонайменше 50 угодами на вторинному ринку за останній період і 30 угодами роком раніше. Дані походять із Реєстру цін нерухомості (нотаріальні акти), тому показують ціни, за якими квартири справді було продано. Староства передають акти із затримкою, тому звіт за певний місяць ми публікуємо, коли дані вже переважно повні, та оновлюємо його під час наступних оновлень. Докладніше: методика.
При цитуванні просимо зазначити джерело: „indekscen.pl на підставі Реєстру цін нерухомості”, з посиланням на цю сторінку.