Ціни квартир, у червень 2026
Медіана ціни квартири в Польщі за період квітень ‑ червень 2026 становила 9 485 зл./м², на 3,2% більше, ніж роком раніше. На вторинному ринку ціни зростають у 61, а знижуються у 22 з 103 порівнюваних міст і гмін.
Де ціни зростають найшвидше
| # | Населений пункт | Воєводство | Медіана, вторинний ринок, зл./м² | Рік до року | Угоди вторинний ринок |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Хшанув | Малопольське | 6 846 | +17,9% | 56 |
| 2 | Ломжа | Підляське | 8 126 | +15,9% | 53 |
| 3 | Ниса | Опольське | 6 595 | +14,2% | 77 |
| 4 | Олесьниця | Нижньосілезьке | 8 216 | +13,5% | 76 |
| 5 | Ґнєзно | Великопольське | 6 240 | +11,9% | 65 |
| 6 | Старогард-Ґданський | Поморське | 6 743 | +11,8% | 65 |
| 7 | гміна Лешноволя | Мазовецьке | 12 803 | +11,4% | 56 |
| 8 | гміна Коморнікі | Великопольське | 10 626 | +10,6% | 61 |
| 9 | Сехніце | Нижньосілезьке | 11 449 | +10,1% | 63 |
| 10 | Сопот | Поморське | 18 754 | +9,4% | 105 |
| 11 | Хожув | Сілезьке | 5 635 | +9,3% | 183 |
| 12 | Бидгощ | Куявсько-Поморське | 8 032 | +9,2% | 441 |
| 13 | Новий Сонч | Малопольське | 7 546 | +9,2% | 56 |
| 14 | Свідниця | Нижньосілезьке | 7 104 | +9% | 102 |
| 15 | Скаржисько-Каменна | Свентокшиське | 5 178 | +8,9% | 79 |
Де ціни знижуються або зростають найповільніше
| # | Населений пункт | Воєводство | Медіана, вторинний ринок, зл./м² | Рік до року | Угоди вторинний ринок |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | гміна Добра (Щецинська) | Західнопоморське | 8 696 | -9,4% | 63 |
| 2 | Пулави | Люблінське | 6 594 | -7,4% | 72 |
| 3 | Жори | Сілезьке | 5 799 | -7,2% | 67 |
| 4 | Лемборк | Поморське | 5 994 | -7,2% | 81 |
| 5 | Зґожелець | Нижньосілезьке | 6 162 | -7% | 77 |
| 6 | Стараховіце | Свентокшиське | 5 128 | -7% | 70 |
| 7 | Ястшембе-Здруй | Сілезьке | 4 368 | -6,3% | 84 |
| 8 | Величка | Малопольське | 12 017 | -6,2% | 65 |
| 9 | Холм | Люблінське | 5 677 | -6% | 77 |
| 10 | Замостя | Люблінське | 6 692 | -5,5% | 58 |
| 11 | Тарновські Гури | Сілезьке | 5 729 | -5,1% | 52 |
| 12 | Познань | Великопольське | 11 527 | -4,1% | 1213 |
| 13 | Конін | Великопольське | 5 488 | -4,1% | 176 |
| 14 | Зґеж | Лодзинське | 6 379 | -3,8% | 60 |
| 15 | Плоцьк | Мазовецьке | 7 692 | -3,7% | 197 |
Найдорожчі та найдешевші великі ринки
Населені пункти зі щонайменше 100 угодами за період квітень ‑ червень 2026.
| Населений пункт | Медіана, зл./м² | Рік до року | Транзакції |
|---|---|---|---|
| Сопот | 18 884 | +7,3% | 111 |
| Варшава | 16 486 | +9,3% | 2681 |
| Краків | 15 018 | +2,6% | 3830 |
| Ґданськ | 13 343 | +8,6% | 3048 |
| Вроцлав | 13 045 | +3,4% | 3768 |
| Прушкув | 12 863 | +6,9% | 151 |
| Пясечно | 12 774 | +9,9% | 326 |
| Ґдиня | 12 400 | +5,8% | 873 |
| Ожарув-Мазовецький | 11 616 | +22,3% | 123 |
| Познань | 11 456 | +0,8% | 2145 |
| гміна Лешноволя | 11 174 | +35,2% | 410 |
| Величка | 10 929 | +14,2% | 123 |
| Сехніце | 10 890 | +8,3% | 258 |
| Колобжег | 10 680 | +4,8% | 207 |
| Щецин | 10 442 | +6,7% | 1103 |
| Люблін | 10 370 | +2,2% | 638 |
| Румя | 10 079 | +7,8% | 396 |
| Торунь | 10 028 | +8,8% | 638 |
| Ополе | 10 022 | +6,2% | 301 |
| Катовіце | 10 000 | +3,1% | 1045 |
| гміна Прущ-Ґданський | 9 882 | -7% | 125 |
| Білосток | 9 869 | +2,9% | 689 |
| Жешув | 9 767 | +3,2% | 784 |
| Лодзь | 9 650 | +8,6% | 2568 |
| Ольштин | 9 575 | +10% | 826 |
| Бельсько-Бяла | 9 341 | +14,1% | 352 |
| Седльце | 9 211 | +1,8% | 148 |
| Сважендз | 8 685 | +10,9% | 210 |
| Ґлівіце | 8 662 | +16,8% | 547 |
| Новий Сонч | 8 442 | +16% | 118 |
| Тчев | 8 375 | +10,9% | 169 |
| Бидгощ | 8 236 | +1,2% | 575 |
| Ломжа | 8 171 | +9,4% | 214 |
| Жори | 8 151 | +30,4% | 179 |
| Каліш | 8 149 | +20,3% | 214 |
| Тихи | 7 975 | -0,6% | 221 |
| Плоцьк | 7 948 | -1,1% | 299 |
| Старгард | 7 737 | +7,1% | 274 |
| Ґожув-Велькопольський | 7 644 | +6,2% | 301 |
| Тарнув | 7 609 | ±0% | 147 |
| Ниса | 7 606 | +8,8% | 127 |
| Любін | 7 556 | +6,9% | 215 |
| Слупськ | 7 442 | -2,2% | 244 |
| Домброва-Гурнича | 7 289 | +23,1% | 229 |
| Сосновець | 7 084 | +19,1% | 522 |
| Холм | 7 044 | +18,7% | 119 |
| Хожув | 6 967 | +34,1% | 365 |
| Ченстохова | 6 743 | ±0% | 337 |
| Явожно | 6 740 | -0,2% | 122 |
| Рибник | 6 553 | +8,1% | 170 |
| Ґлоґув | 6 500 | +15,6% | 174 |
| Піла | 6 453 | -5% | 154 |
| Влоцлавек | 6 407 | +16,2% | 254 |
| Леґниця | 6 356 | +4,3% | 287 |
| Бендзин | 6 316 | +22,4% | 104 |
| Семяновіце-Шльонські | 5 942 | -7,7% | 140 |
| Конін | 5 753 | -0,3% | 195 |
| Іновроцлав | 5 616 | +0,5% | 159 |
| Руда-Шльонська | 5 571 | +11,2% | 204 |
| Забже | 5 355 | +2,2% | 319 |
| Свідниця | 5 343 | -23,5% | 243 |
| Валбжих | 4 519 | -3,3% | 222 |
| Битом | 4 472 | +5,8% | 360 |
Як читати цей звіт
Ми порівнюємо медіани цін за м² за три місяці (квітень ‑ червень 2026) із тими самими місяцями попереднього року, щоб нівелювати сезонність і випадкові коливання. Рейтинги зростань і знижень розраховуємо для вторинного ринку (вживані квартири), оскільки на первинному ринку медіана різко змінюється, коли забудовник саме здає дорожчий або дешевший об'єкт. До рейтингу входять населені пункти зі щонайменше 50 угодами на вторинному ринку за останній період і 30 угодами роком раніше. Дані походять із Реєстру цін нерухомості (нотаріальні акти), тому показують ціни, за якими квартири справді було продано. Староства передають акти із затримкою, тому звіт за певний місяць ми публікуємо, коли дані вже переважно повні, та оновлюємо його під час наступних оновлень. Докладніше: методика.
При цитуванні просимо зазначити джерело: „indekscen.pl на підставі Реєстру цін нерухомості”, з посиланням на цю сторінку.