Ціни квартир, у травень 2026
Медіана ціни квартири в Польщі за період березень ‑ травень 2026 становила 9 487 зл./м², на 5% більше, ніж роком раніше. На вторинному ринку ціни зростають у 73, а знижуються у 16 з 108 порівнюваних міст і гмін.
Де ціни зростають найшвидше
| # | Населений пункт | Воєводство | Медіана, вторинний ринок, зл./м² | Рік до року | Угоди вторинний ринок |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Закопане | Малопольське | 19 699 | +24,2% | 64 |
| 2 | Тарновські Гури | Сілезьке | 6 941 | +20% | 57 |
| 3 | Мальборк | Поморське | 6 399 | +17,4% | 74 |
| 4 | гміна Добра (Щецинська) | Західнопоморське | 9 544 | +16,8% | 71 |
| 5 | Пйотркув-Трибунальський | Лодзинське | 6 101 | +16,1% | 74 |
| 6 | Олесьниця | Нижньосілезьке | 8 174 | +11,1% | 82 |
| 7 | Бидгощ | Куявсько-Поморське | 8 139 | +11% | 538 |
| 8 | Бендзин | Сілезьке | 5 473 | +10,1% | 108 |
| 9 | Скаржисько-Каменна | Свентокшиське | 4 952 | +10,1% | 82 |
| 10 | Ниса | Опольське | 6 412 | +10% | 90 |
| 11 | Ломжа | Підляське | 8 124 | +9,8% | 54 |
| 12 | Ожарув-Мазовецький | Мазовецьке | 12 575 | +9,1% | 58 |
| 13 | Свідниця | Нижньосілезьке | 6 969 | +9% | 113 |
| 14 | Ельблонг | Вармінсько-Мазурське | 7 057 | +8,4% | 251 |
| 15 | Ключборк | Опольське | 5 427 | +7,8% | 50 |
Де ціни знижуються або зростають найповільніше
| # | Населений пункт | Воєводство | Медіана, вторинний ринок, зл./м² | Рік до року | Угоди вторинний ринок |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Познань | Великопольське | 11 407 | -9,6% | 1211 |
| 2 | Ястшембе-Здруй | Сілезьке | 4 387 | -5,9% | 91 |
| 3 | Пулави | Люблінське | 6 426 | -5,9% | 77 |
| 4 | Лемборк | Поморське | 5 981 | -5,5% | 75 |
| 5 | Хойніце | Поморське | 5 597 | -5,5% | 56 |
| 6 | Плоцьк | Мазовецьке | 7 778 | -4,6% | 187 |
| 7 | Зґожелець | Нижньосілезьке | 6 341 | -4,3% | 77 |
| 8 | Замостя | Люблінське | 6 788 | -4,2% | 68 |
| 9 | Величка | Малопольське | 12 354 | -3,1% | 70 |
| 10 | Сосновець | Сілезьке | 5 391 | -2,9% | 356 |
| 11 | Перемишль | Підкарпатське | 5 926 | -2,7% | 75 |
| 12 | Ілава | Вармінсько-Мазурське | 7 410 | -2,6% | 67 |
| 13 | Зґеж | Лодзинське | 6 395 | -2,1% | 63 |
| 14 | Белхатув | Лодзинське | 5 298 | -1,9% | 59 |
| 15 | Щецинек | Західнопоморське | 5 416 | -1,5% | 52 |
Найдорожчі та найдешевші великі ринки
Населені пункти зі щонайменше 100 угодами за період березень ‑ травень 2026.
| Населений пункт | Медіана, зл./м² | Рік до року | Транзакції |
|---|---|---|---|
| Сопот | 18 990 | +1% | 113 |
| Варшава | 16 473 | +8,3% | 5571 |
| Краків | 14 921 | +2,7% | 3954 |
| Ґданськ | 13 695 | +11,7% | 2848 |
| Вроцлав | 12 884 | +2,5% | 3778 |
| Прушкув | 12 671 | +5,6% | 160 |
| Пясечно | 12 607 | +8,7% | 256 |
| Зомбки | 12 500 | +5,5% | 100 |
| Ґдиня | 11 903 | +0,8% | 798 |
| Ожарув-Мазовецький | 11 730 | +27,4% | 171 |
| Познань | 11 297 | +1,1% | 2233 |
| гміна Лешноволя | 11 176 | +23,4% | 453 |
| Сехніце | 11 010 | +9,8% | 231 |
| Величка | 10 897 | +13,9% | 150 |
| Колобжег | 10 621 | +3,1% | 223 |
| Щецин | 10 443 | +8% | 1102 |
| Люблін | 10 429 | +4% | 637 |
| Кельці | 10 248 | +12,4% | 759 |
| Румя | 10 139 | +11,7% | 412 |
| Ґродзіськ-Мазовецький | 9 978 | +25,5% | 114 |
| гміна Прущ-Ґданський | 9 926 | -5,4% | 142 |
| Торунь | 9 852 | +6,1% | 619 |
| Катовіце | 9 821 | +4,8% | 1046 |
| Білосток | 9 791 | +6,6% | 697 |
| Жешув | 9 652 | +5,1% | 912 |
| Лодзь | 9 588 | +9,1% | 2845 |
| Реда | 9 586 | +1% | 113 |
| Ольштин | 9 478 | +10,6% | 782 |
| Седльце | 9 403 | +2,8% | 143 |
| Ополе | 9 167 | +1,7% | 272 |
| Тчев | 9 148 | +23% | 217 |
| Бельсько-Бяла | 9 139 | +0,5% | 325 |
| Сважендз | 8 781 | +12,2% | 164 |
| Бидгощ | 8 607 | +7,9% | 743 |
| Новий Сонч | 8 591 | +13,4% | 139 |
| Ельблонг | 8 389 | +22,2% | 406 |
| Ґлівіце | 8 272 | +15,2% | 498 |
| Каліш | 8 250 | +18,3% | 263 |
| Плоцьк | 8 147 | +5,5% | 375 |
| Ломжа | 8 095 | +5,1% | 204 |
| Жори | 7 836 | +25% | 171 |
| Тихи | 7 717 | -4,6% | 207 |
| Ґожув-Велькопольський | 7 682 | +11,3% | 395 |
| Старгард | 7 588 | +11,1% | 303 |
| Любін | 7 485 | +10,4% | 225 |
| Сосновець | 7 320 | +21,3% | 678 |
| Слупськ | 7 263 | -8,6% | 232 |
| Хожув | 7 251 | +26,5% | 380 |
| Тарнув | 7 248 | -3,2% | 154 |
| Холм | 7 181 | +21,8% | 110 |
| Ниса | 7 126 | +0,5% | 145 |
| Явожно | 7 023 | +4,7% | 159 |
| Ченстохова | 6 860 | -0,2% | 362 |
| Ґлоґув | 6 768 | +18,6% | 239 |
| Кутно | 6 699 | +0,7% | 114 |
| Рибник | 6 489 | +18,5% | 168 |
| Піла | 6 366 | -0,6% | 144 |
| Влоцлавек | 6 324 | +14,2% | 241 |
| Домброва-Гурнича | 6 314 | +8,3% | 152 |
| Леґниця | 6 244 | +3,9% | 282 |
| Семяновіце-Шльонські | 6 230 | +2,4% | 140 |
| Бендзин | 5 812 | +16,5% | 122 |
| Конін | 5 689 | +2,6% | 237 |
| Руда-Шльонська | 5 521 | +10,4% | 223 |
| Свідниця | 5 437 | -18,8% | 306 |
| Іновроцлав | 5 410 | +3,5% | 132 |
| Забже | 5 340 | +3,4% | 359 |
| Валбжих | 4 879 | +2% | 227 |
| Битом | 4 586 | +5,5% | 391 |
Як читати цей звіт
Ми порівнюємо медіани цін за м² за три місяці (березень ‑ травень 2026) із тими самими місяцями попереднього року, щоб нівелювати сезонність і випадкові коливання. Рейтинги зростань і знижень розраховуємо для вторинного ринку (вживані квартири), оскільки на первинному ринку медіана різко змінюється, коли забудовник саме здає дорожчий або дешевший об'єкт. До рейтингу входять населені пункти зі щонайменше 50 угодами на вторинному ринку за останній період і 30 угодами роком раніше. Дані походять із Реєстру цін нерухомості (нотаріальні акти), тому показують ціни, за якими квартири справді було продано. Староства передають акти із затримкою, тому звіт за певний місяць ми публікуємо, коли дані вже переважно повні, та оновлюємо його під час наступних оновлень. Докладніше: методика.
При цитуванні просимо зазначити джерело: „indekscen.pl на підставі Реєстру цін нерухомості”, з посиланням на цю сторінку.