Ціни квартир, у квітень 2026
Медіана ціни квартири в Польщі за період лютий ‑ квітень 2026 становила 9 489 зл./м², на 6,8% більше, ніж роком раніше. На вторинному ринку ціни зростають у 70, а знижуються у 12 з 111 порівнюваних міст і гмін.
Де ціни зростають найшвидше
| # | Населений пункт | Воєводство | Медіана, вторинний ринок, зл./м² | Рік до року | Угоди вторинний ринок |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Мальборк | Поморське | 6 728 | +24,5% | 84 |
| 2 | гміна Добра (Щецинська) | Західнопоморське | 9 574 | +22,8% | 67 |
| 3 | Закопане | Малопольське | 20 042 | +22,4% | 56 |
| 4 | Пйотркув-Трибунальський | Лодзинське | 6 403 | +21,4% | 69 |
| 5 | Ломжа | Підляське | 8 346 | +16,3% | 51 |
| 6 | Вжесня | Великопольське | 8 317 | +14,5% | 57 |
| 7 | Ниса | Опольське | 6 378 | +13% | 91 |
| 8 | Лешно | Великопольське | 7 112 | +12,8% | 53 |
| 9 | Острув-Велькопольський | Великопольське | 6 508 | +12,4% | 63 |
| 10 | Квідзин | Поморське | 5 784 | +11,5% | 73 |
| 11 | Новий-Двур-Мазовецький | Мазовецьке | 9 755 | +11,3% | 59 |
| 12 | Ельблонг | Вармінсько-Мазурське | 7 353 | +9,9% | 317 |
| 13 | Ожарув-Мазовецький | Мазовецьке | 12 905 | +8,4% | 50 |
| 14 | Бидгощ | Куявсько-Поморське | 7 954 | +8,3% | 544 |
| 15 | Свідниця | Нижньосілезьке | 6 964 | +8,2% | 109 |
Де ціни знижуються або зростають найповільніше
| # | Населений пункт | Воєводство | Медіана, вторинний ринок, зл./м² | Рік до року | Угоди вторинний ринок |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Мелець | Підкарпатське | 5 786 | -13,4% | 51 |
| 2 | Лукув | Люблінське | 6 477 | -13% | 50 |
| 3 | Познань | Великопольське | 11 352 | -9,7% | 1145 |
| 4 | Валбжих | Нижньосілезьке | 4 508 | -5,8% | 205 |
| 5 | Сопот | Поморське | 17 762 | -5,8% | 88 |
| 6 | Ілава | Вармінсько-Мазурське | 7 181 | -5,6% | 53 |
| 7 | Пулави | Люблінське | 6 582 | -4,2% | 67 |
| 8 | Зґеж | Лодзинське | 6 145 | -3,5% | 66 |
| 9 | Перемишль | Підкарпатське | 5 967 | -2% | 79 |
| 10 | Белхатув | Лодзинське | 5 303 | -1,8% | 53 |
| 11 | Хожув | Сілезьке | 5 525 | -1,5% | 199 |
| 12 | Ястшембе-Здруй | Сілезьке | 4 445 | -1,5% | 92 |
| 13 | Величка | Малопольське | 12 246 | -1,4% | 73 |
| 14 | Бельсько-Бяла | Сілезьке | 8 307 | -1,1% | 196 |
| 15 | Сосновець | Сілезьке | 5 284 | -0,9% | 334 |
Найдорожчі та найдешевші великі ринки
Населені пункти зі щонайменше 100 угодами за період лютий ‑ квітень 2026.
| Населений пункт | Медіана, зл./м² | Рік до року | Транзакції |
|---|---|---|---|
| Сопот | 19 056 | -4,3% | 101 |
| Варшава | 16 413 | +8,4% | 7478 |
| Краків | 14 921 | +3,9% | 3873 |
| Ґданськ | 13 451 | +9,1% | 2774 |
| Прушкув | 12 737 | +7,9% | 138 |
| Вроцлав | 12 716 | +3,2% | 3421 |
| Зомбки | 12 602 | +6,6% | 108 |
| Пясечно | 11 913 | +3,5% | 211 |
| Ожарув-Мазовецький | 11 639 | +29,3% | 201 |
| Познань | 11 476 | +3,9% | 2249 |
| Ґдиня | 11 347 | -2,3% | 733 |
| гміна Лешноволя | 11 073 | +7,5% | 360 |
| Величка | 10 884 | +16,8% | 165 |
| Мінськ-Мазовецький | 10 879 | +11,2% | 102 |
| Прущ-Ґданський | 10 856 | +6% | 105 |
| Щецин | 10 502 | +8,3% | 1143 |
| Колобжег | 10 500 | +1% | 214 |
| Новий-Двур-Мазовецький | 10 282 | +7,7% | 137 |
| Кельці | 10 268 | +12,3% | 736 |
| Люблін | 10 230 | +2,6% | 607 |
| Румя | 10 166 | +9,7% | 387 |
| гміна Прущ-Ґданський | 10 034 | -2% | 179 |
| Ґродзіськ-Мазовецький | 9 958 | +20,9% | 167 |
| Білосток | 9 934 | +12,6% | 753 |
| Торунь | 9 900 | +9,6% | 585 |
| Катовіце | 9 599 | +6,1% | 969 |
| Жешув | 9 500 | +5,1% | 1016 |
| Ополе | 9 484 | +7,1% | 318 |
| Лодзь | 9 408 | +9,6% | 2836 |
| Ольштин | 9 350 | +8,2% | 696 |
| Тчев | 9 242 | +25,9% | 206 |
| Седльце | 9 228 | +2% | 140 |
| Бельсько-Бяла | 8 832 | -2,6% | 273 |
| Мелець | 8 805 | +21,8% | 177 |
| Бидгощ | 8 775 | +10,9% | 794 |
| Сважендз | 8 720 | +11,3% | 123 |
| Плоцьк | 8 493 | +13,8% | 397 |
| Ельблонг | 8 440 | +20,6% | 516 |
| Новий Сонч | 8 440 | +16% | 187 |
| Каліш | 8 381 | +8,1% | 319 |
| Ґлівіце | 8 127 | +20,5% | 464 |
| Ломжа | 8 090 | +12,9% | 171 |
| Жори | 7 910 | +17,2% | 136 |
| Ґожув-Велькопольський | 7 800 | +13,1% | 461 |
| Тихи | 7 705 | -1,4% | 215 |
| Старгард | 7 574 | +12% | 270 |
| Вжесня | 7 485 | +11,4% | 115 |
| Сосновець | 7 327 | +14,1% | 644 |
| Любін | 7 299 | +8,1% | 233 |
| Слупськ | 7 107 | -8,7% | 222 |
| Тарнув | 7 074 | -1,3% | 162 |
| Хожув | 7 063 | +20,4% | 380 |
| Явожно | 7 058 | +5,9% | 131 |
| Ниса | 7 025 | -1,4% | 138 |
| Пйотркув-Трибунальський | 7 004 | +5,3% | 108 |
| Зомбковіце-Шльонське | 7 000 | +50,9% | 150 |
| Ченстохова | 6 981 | +2,4% | 379 |
| Ґлоґув | 6 875 | +20,5% | 249 |
| Кутно | 6 720 | -6,2% | 117 |
| Холм | 6 628 | +12,4% | 112 |
| Піла | 6 521 | +7,3% | 126 |
| Бжег | 6 503 | +7,8% | 103 |
| Рибник | 6 496 | +16,1% | 173 |
| Леґниця | 6 348 | +6,5% | 276 |
| Семяновіце-Шльонські | 6 243 | -16,1% | 133 |
| Домброва-Гурнича | 6 235 | +6,4% | 149 |
| Лемборк | 6 124 | -8,5% | 102 |
| Конін | 6 000 | +6,4% | 258 |
| Белхатув | 5 823 | +2,7% | 120 |
| Свідниця | 5 730 | -16,2% | 305 |
| Бендзин | 5 656 | +5,8% | 110 |
| Руда-Шльонська | 5 417 | +6,7% | 221 |
| Іновроцлав | 5 415 | +3,3% | 142 |
| Забже | 5 396 | -0,3% | 337 |
| Влоцлавек | 5 333 | -0,7% | 148 |
| Валбжих | 4 637 | -5,7% | 218 |
| Битом | 4 564 | +5,1% | 385 |
Як читати цей звіт
Ми порівнюємо медіани цін за м² за три місяці (лютий ‑ квітень 2026) із тими самими місяцями попереднього року, щоб нівелювати сезонність і випадкові коливання. Рейтинги зростань і знижень розраховуємо для вторинного ринку (вживані квартири), оскільки на первинному ринку медіана різко змінюється, коли забудовник саме здає дорожчий або дешевший об'єкт. До рейтингу входять населені пункти зі щонайменше 50 угодами на вторинному ринку за останній період і 30 угодами роком раніше. Дані походять із Реєстру цін нерухомості (нотаріальні акти), тому показують ціни, за якими квартири справді було продано. Староства передають акти із затримкою, тому звіт за певний місяць ми публікуємо, коли дані вже переважно повні, та оновлюємо його під час наступних оновлень. Докладніше: методика.
При цитуванні просимо зазначити джерело: „indekscen.pl на підставі Реєстру цін нерухомості”, з посиланням на цю сторінку.